Привіт,
перевірені квартири

Купити квартиру
Шукати

Рекомендовані пропозиції

Тільки перевірені на DOM.RIA

Обирайте перевірену нерухомість у перевірених фахівців

Рейтинг ріелторів

Дивитись усіх ріелторів

Популярні забудовники

Дивитись усіх забудовників

Рейтинг агенцій нерухомості

Дивитись усі агенції

Поради від експертів ринку

Для покупців

Інструкції для безпечної купівлі нерухомості
Як купувати
Як купувати

Для продавців

Продаж житла: поради для швидкої та вигідної угоди
Як продавати
Як продавати

Для орендарів

Рекомендації, як безпечно зняти квартиру
Як зняти в оренду
Як зняти в оренду

Середня вартість м² в 

Розрахувати вартість
Розрахувати вартість
DOM.RIA – сайт, де продається і здається в оренду перевірена нерухомість по всій Україні. Оголошення з продажу новобудов від будівельних компаній та вторинної нерухомості від агентств та приватних осіб.
Основним направленням розвитку є перевірений ринок нерухомості в Україні, саме тому, наші інспектори особисто фотографують кожну кімнату і види з вікон, роблять панорамні фото 360, перевіряють адресу, метраж і ціну квартир.
Позиція сайту досить проста - ми надаємо майданчик, а ви вже самі вирішуєте, як його використовувати, але можливості досить прості і зрозумілі. Для тих, хто вперше має діло з нерухомістю - ми створили каталог агентств нерухомості зі списком ріелторів - саме ці спеціалісти допоможуть вам з пошуком або продажем вашого майна. А якщо ви все ж таки вирішили самостійно знайти житло своєї мрії, то вам стане у нагоді інтерактивна карта з детальною інфраструктурою вулиць і будинків, що продаються або здаються в арену.
Ми створили розділ новини ринку нерухомості, щоб ви змогли завжди бути в курсі усіх останніх подій, а цікаві і корисні статті стануть вам у нагоді при купівлі/продажу квартир чи будь-якої іншої нерухомості.