Відкрита реєстрація на Всеукраїнський онлайн-марафон «Стан та перспективи розвитку будівельної галузі 2020» На правах рекламы

Відкрита реєстрація на Всеукраїнський онлайн-марафон «Стан та перспективи розвитку будівельної галузі 2020» Назад
В червні пройде всеукраїнський онлайн-марафон «Стан та перспективи розвитку будівельної галузі 2020», який відбудеться у режимі відеоконференції.

Громадська рада при Мінрегіоні разом із партнерами запрошують взяти участь у Всеукраїнському онлайн-марафоні «Стан та перспективи розвитку будівельної галузі 2020», який пройде у період з 15-19, 23 та 30 червня 2020 року шляхом відеоконференції. Захід проходитиме за підтримки DOM.RIA. Детальна інформація, порядок денний, спікери, а також реєстраційна форма за посиланням.

Основною метою марафону є обговорення питань поточного стану та вироблення рекомендацій щодо шляхів розвитку будівельної галузі в Україні. Місія заходу – просвітницька діяльність, яка може допомогти всім зацікавленим сторонам отримати корисну інформацію про сучасний стан функціонування та перспективи розвитку будівельної галузі.

Експертне та аналітичне розкриття принципів державної політики з питань будівництва та містобудування, аналіз практики впровадження пріоритетних проєктів регіонального розвитку та перспектив реалізації Національної програми «Велике будівництво», переваг впровадження BIM-технологій та зміни системи регулювання містобудівної діяльності, – про це та інше піде розмова під час наймаштабнішої події 2020 року у будівельній галузі.

Під час марафону проводяться наступні панелі:

  • державна політика у сфері будівництва та архітектури;
  • Національна програма «Велике будівництво». Будівництво доріг в Україні у 2020 році;
  • ціноутворення у будівництві, експертиза проєктів будівництва;
  • електронні системи у сфері будівництва, BIM-технології у будівництві;
  • архітектурно-будівельний контроль та нагляд, дозвільні процедури у будівництві, особливості ліцензування;
  • саморегулювання у сфері містобудівної діяльності;
  • технічне регулювання у будівництві та ін.

Серед спікерів відеоконференції народні депутати України, представники органів державної влади та органів місцевого самоврядування, відомі українські та міжнародні експерти в сфері містобудування, архітектури, будівництва та державного управління.

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье
×
Вам нравится эта страница?
Отмена
Спасибо за ваш отзыв!