Перевіряй та продавай! Регіональні конференції DOM.RIA

  • Дата публикации: 2016-02-18 15:25
  • Просмотров: 2154

25-26 лютого в Хмельницькому та Одесі відбудуться регіональні конференції DOM.RIA.

Поділись новиною з другом:
Перевіряй та продавай! Регіональні конференції DOM.RIA

Этот материал доступен в украинской версии

Ви працюєте на ринку нерухомості і хочете мати більше клієнтів та максимальний результат від роботи? Відтепер, завдяки програмі DOM.RIA «Тільки перевірені оголошення», ріелтори отримали простий та зручний інструмент для підвищення довіри та лояльності своїх клієнтів.

Новий сезон освітніх заходів від DOM.RIA розпочнеться з регіональних конференцій у Хмельницькому та Одесі. В рамках цих зустрічей спеціалісти DOM.RIA познайомлять учасників із перевагами та результатами роботи програми «Тільки перевірені оголошення».

Окрім цього, віце-президент Асоціації професійних управляючих нерухомістю, ріелтор із 20-річним стажем та постійний спікер конференції ріелторів DOM.RIA Анатолій Топал розповість про проблему неправдивих оголошень та статистику по ринку нерухомості.

Ви дізнаєтесь, як отримати:

Запрошуємо вас взяти участь у найближчих регіональних конференціях по програмі DOM.RIA:«Тільки перевірені оголошення», початок о 15:00:

Кожен учасник отримує промо-пакет із бонусами від DOM.RIA. Участь у регіональних конференціях безкоштовна.

За графіком наступних регіональних конференцій слідкуйте в новинах. Детальну інформацію можна отримати за телефоном (067) 923-02-14.

 

наверх
Листайте влево
для просмотра следующей новости