Шоста щорічна Всеукраїнська конференція ріелторів від DOM.RIA: як все відбувалося

  • Дата публикации: 2015-12-04 12:38
  • Просмотров: 4987

«Тільки реальні клієнти. Тільки реальні продажі. Тільки перевірені оголошення» — під таким девізом пройшла 6 щорічна конференція ріелторів від DOM.RIA

Поділись новиною з другом:
Шоста щорічна Всеукраїнська конференція ріелторів від DOM.RIA: як все відбувалося

27 листопада, шостий рік поспіль, DOM.RIA зібрав ріелторів з 21 міста України на конференцію. Не дивлячись на вже зимову погоду, в київському бізнес-центрі «Парус» того дня було спекотно: рекордна кількість учасників — 307 майже зі всієї країни, 9 спікерів-професіоналів ринку нерухомості, бізнес-тренерів та практикуючих ріелторів протягом 7-ми годинного інтенсиву обговорювали юридичні, фінансові та рекламні аспекти діяльності ріелторів України. Конференція проходила у 2 потоки, щоб кожен із присутніх міг обрати цікаву для себе тему доповіді.
Захід розпочався із виступу Анатолія Топала, віце-президента Асоціації професійних управляючих нерухомістю (АПУН), голови міжвідомчої кваліфікаційної ради Експертної Міжгалузевої Асоціації України з доповіддю про нові тенденції тенденції на ринку нерухомості та нові вимоги до ринку ріелторських послуг.

У паралельному потоці PR-консультант, SMM-експерт  Ольга Ларіна 2 години ділилася інформацією про використання соціальної мережі Facebook у роботі ріелтора.


Була на конференції представник влади у якості спікера:
Ганна Бондар, заступник директора департаменту архітектури та містобудування КМДА розповідала аудиторії, як побудувати операторами ринку нерухомості, освітлювала актуальність проблем упорядкування забудови Києва та вирішення питання проблемних об’єктів житлової нерухомості.

Кава-брейки із солодощами, спілкування з колегами, нові знайомства розбавляли насичену програму доповідей.

На інтерактивному стенді-будиночку художник малювала для всіх бажаючих логотипи їх агенцій та компаній. А за фотографіями на згадку біля фото-стенду збиралася черга.

Харизматичний доповідач Артур Оганесян, міжнародний експерт з ріелторських технологій, зібрав повний зал слухачів.

Адже питання, порушене Артуром Павловичем, було гостроактуальним для кожного присутнього фахівця з нерухомості: комісійні ріелтора. Двогодинна доповідь пролетіла на одному диханні. Слухачі отримали відповіді на питання, як правильно піднімати й обгрунтовувати високий розмір ріелторських відсотків від операцій з нерухомості.


Про створення сильного впізнаваного бренду на ринку нерухомості давав рекомендації Вадим Пустотін, один з провідних українських фахівців з брендінгу, засновник і директор бренд-консалтингової компанії «Следопыт». Спікер ділився практичними порадами, як зробити так, щоб бренд сприймався та запам’ятовувався аудиторією, як правильно обрати героя власного бренду, яким чином будувати відносини зі споживачами ріелторських послуг. Вадим Станіславович наголосив, що на сьогодні брендінг на ринок нерухомості ще не прийшов. Тож, поле для діяльності для слухачів необмежене.100% практичною, навіть дещо закулісною інформацією стосовно пошуку нерухомості на прикладі сайту DOM.RIA, ділилася проектний менеджер сайту
Мар’яна Зінчук.

У своїй доповіді спікер ділилася кейсами про поведінку користувача при пошуку нерухомості в інтернеті, демонструвала на прикладах, чого хоче покупець чи арендатор нерухомості.
Мар’яна Зінчук презентувала ріелторській спільноті унікальну програму «Тільки перевірені оголошення», мета якої — завоювання довіри клієнтів і висока репутація ріелтора чи агентства нерухомості. Перевірені оголошення на DOM.RIA — це реальні об’єкти нерухомості, з підтвердженими інспектором RIA реальними харакеристиками, фото та описом. Представлена програма викликала жваве обговорення в залі та спричинила хвилю зацікавлених питань спеціалістів з нерухомості.  Більше про перевірені оголошення дізнавайтесь тут.

Не обійшлася конференція і без висвітлення психологічно-емоційних аспектів у роботі ріелтора. Олена Котковська, психолог, розповідала про специфіку психологічного стану споживачів ріелторських послуг в умовах сучасної України.

А Ігор Хлопонін, бізнес-тренер, бізнес-консультант з питань розвитку та управління персоналом, ділився знаннями з питання емоційного інтелекту ріелтора як запоруки успіху в роботі. Присутні в залі слухачі мали нагоду попрактикуватись в емоційних тонах, вимірювали їх у себе та оточуючих.


Кава-брейк з десертом зарядив присутніх на фінальні виступи спікерів-експертів:
Наталії Наумецьдиректора, юристконсульта корпоративного об'єднання ріелторських фірм ТОВ «Консультаційний центр нерухомості, оцінки і права»

та
Олесі Капченко, президента агентства нерухомості «Україна», власниці проекту «Royal Property».

Наталя Аскольдівна у доповіді про особливості купівлі та продажу нерухомості нерезидентами в Україні давала практичні юридичні поради для ріелторів, знайомила із технологією проведення угоди з нерухомості при участі нерезидента. В іншому залі Олеся Леонідівна розкривала секрети ефективної реклами нерухомості у VIP сегменті, пояснювала кожен з етапів формування ефективної рекламної стратегії для елітної нерухомості: ознайомлення з VIP-об'єктом, фото об'єкта, що приверне увагу. Довопідач наводила результативні приклади оголошень про продаж нерухомості, ділилася «фішками» та корисними порадами для реклами об'єктів елітної нерухомості.
 

Яке ж закриття заходу від DOM.RIA і без подарунків?

«На десерт» організатори розіграли серед присутніх 10 сертифікатів на купівлю комерційних сервісів на сайті DOM.RIA та відзначили трьох представників агентств нерухомості. Так, з дипломом постійного учасника конференцій DOM.RIA з 2012 року поїхав Віталій Олійник, директор агенції нерухомості "Капітал" (м.Хмельницький).

Представник агенції нерухомості «Альфаброк» (м.Київ) отримав диплом за найчисельнішу делегацію на конференції
(42 учасника), а учаснику від агенції нерухомості «Valion» (м.Київ) вручили відзнаку за інноваційний підхід до ріелторської справи.


Активні користувачі соціальної мережі Facebook, які були присутні на конференції, теж не залишились без уваги: серед підписників сторінки DOM.RIA у цій соцмережі розіграли 3 передплати на бізнес-видання «Forbes». Отож, за результатами розіграшу цілий рік читатиме «Forbes» Потапов Артем, по півроку отримуватимуть журнал Валерій Ткаченко і Олександр Святецький.

Враженнями про конференцію діляться учасники та спікери.
Ольга Пасічник, ріелтор АН «Перлина Затишку», м.Київ

Конференція пізнавальна, дуже грунтовно та зрозуміло пояснюють спікери. На конференцію прийшла не сама, а з колегами із агенції. Сподобалась доповідь Анатолія Топала, мудрий погляд на проблеми ринку озвучив.


Олійник Віталій, директор АН «Капітал», м.Хмельницький

Я постійний відвідувач конференцій від DOM.RIA з 2012 року. Цьогорічна конференція — на вищому рівні, як по кількості присутніх, так і судячи з доповідей. Всі на позитиві, всі активні, було дуже цікаво. Перший раз почув спікера Артура Оганесяна, приємно вражений, було пізнавально і багато нової інформації дізнався. Багато чого буду застосовувати у роботі, почуте обов’язково буду використовувати на практиці. Також сподобалася емоційна доповідь Ігора Хлопоніна. Були моменти, коли емоції переповнювали і виходили назовні, ледь сльози на очі наверталися. Надалі планую не пропускати жодної конференції для ріелторів DOM.RIA.


Борисюк Роман, ріелтор АН «Жек-Груп», м. Ковель

«Цвяхом» програми для мене сьогодні став Артур Оганесян зі своєю доповіддю. На практиці буду застосовувати його рекомендації. На конференції вже вдруге, знаю про рівень заходів DOM.RIA. З DOM.RIA пов’язує одна історія, з якої почалась моя постійна співпраця із сайтом. Одного разу приїхали покупці з Одеси, котрі знайшли нашого ріелтора на DOM.RIA. Угода відбулася і з того часу наше агентство постійно співпрацює з DOM.RIA.


Інна Чайковська, спеціаліст з нерухомості «ARPA Real estate», м. Київ

Рівень підготовки конференції казковий, все проходить на найвищому рівні. Я в ріелторському бізнесі всього 2 роки, тому ще не перенасичилась профільною інформацією. Сподобалось, що у своїй доповіді Анатолій Топал додав оптимізму, переконав, що не все так погано, як всі пишуть. Прогнози і перспективи, озвучені в доповіді, цікаві і спонукають до роздумів та аналізу. Мені хочеться погодитися зі спікером. Окрему подяку висловлюю DOM.RIA за те, що багато корисного та просвітницького для ріелторської галузі робите.


Ольга Ларіна, спікер

Я дуже задоволена конференцією. Настільки насичена програма, що присутнім доволі важко вибрати, якого спікера послухати і на який потік піти. Людей на моїй доповіді було багато, зал був до кінця доповіді заповнений. Я бачу, що проблеми, підняті на конференції, актуальні, важливі, а отримати серйозну, експертну інформацію важко, якщо людина не планує відвідувати профільні курси. Тому такі конференції цінні тим, що спікер ділиться інструментами, підходами, які працюють і дають результат. Для аудиторії багато чого було нового, але мене порадувало те, що люди були зацікавлені, активні, уважні, готові думати над тим, що змінити у своїх підходах, щоб залучити в роботу і використовувати канал соціальної мережі Facebook. І ті питання, що їх ставили після виступу, говорять про достатньо високий рівень знань присутніх.


Олеся Капченко, спікер

Я дуже задоволена конференцією. Аудиторія —  це благодатний грунт для спікера, активно працювала, ставила правильні питання. Мені було важливо побачити вдячні очі людей. Це для мене значить, що мій продукт, доповідь важлива, цінна й потрібна. Хочу подякувати організаторам за цей захід, сподіваюсь, що наступного року всі зауваження та побажання будуть враховані.


Ігор Хлопонін, спікер

Аудиторія мого виступу була вдячна і мені це сподобалося.Такий стан натхнення і бажання щось робити мене вразив. Присутні на доповіді були повні бажання працювати, готові розвиватися, тому було приємно і легко виступати. Постійний зворотній зв’язок мене, як спікера, надихає.

Програма конференції та доповіді спікерів були складені та підготовлені так, щоб висвітлити основні аспекти та порушити нагальні проблеми у роботі сучасного українського ріелтора. Так, присутні отримали вичерпну практичну інформацію з питань фінансових, юридичних, психологічних, особистісних, маркетингових сторін своєї діяльності, надихнулись позитивом та отримали безцінний досвід для успішної роботи.
Фото з конференції дивіться у соціальній мережі ВКонтакте та Facebook.

Бажаємо всім присутнім ріелторам та агентствам нерухомості тільки реальних продажів, тільки реальних клієнтів!
Команда DOM.RIA

наверх
Листайте влево
для просмотра следующей новости