«Форум нерухомості» у Львові

  • Дата публикации: 2015-11-19 13:17
  • Просмотров: 2365

У Львові у грудні буде проводитись «Форум нерухомості» для інвесторів, агентів нерухомості, юристів та нотаріусів спільно із представниками Львівської міської ради.

Поділись новиною з другом:
«Форум нерухомості» у Львові
У Львові 05.12.2015, о 10:00, за адресою: м. Львів, вул. Фредра, 5, готель «Нобіліс», буде проводитись одноденний юридичний форум нерухомості – «Estate Legal Forum».

Юридична компанія «Лігалейд» разом з Компанією нерухомості «Ромдер» організовують у Львові «Форум нерухомості». Генеральним партнером заходу є будівельна корпорація «Ріел». Медіа-партнером заходу є DOM.RIA та «Твоє місто». Метою цього форуму є підняття найважливіших і найактуальніших проблем у сфері нерухомості м. Львова. На цьому заході Ви дізнаєтесь про найпоширеніші ризики та шахрайства, про те, як зробити правильний вибір, щоб убезпечити себе при здійсненні операцій з нерухомістю.

Форум нерухомості збирає юристів, агентів нерухомості, забудовників, маклерів і всіх хто зацікавлений у цій сфері, а також інвесторів, що розглядають нерухомість як надійні вкладення грошей. Форум допоможе дізнатись про юридичні ризики купівлі квартир в новобудовах, сьогоденну політику містобудування, особливості будівництва житлових комплексів та реалізації об’єктів нерухомості в сучасних умовах, а також про проблему отримання і пошуку житла переселенців і зони АТО. Учасники зможуть почути доповіді висококваліфікованих спеціалістів: Андрія Павліва – директора департаменту містобудування Львівської міської ради, Оксани Яковець – заступника директора департаменту соціальної політики Львівської обласної державної адміністрації, Ростислава Мельника – Президента будівельної корпорації «Ріел».

Окремий блок присвячений юридичним питанням. Юрист, що спеціалізується на нерухомості – Тетяна Кордіяка розповідатиме про те, як коректно придбати нерухомість у новобудовах, тобто на первиному ринку. Адвокат Тарас Бачинський презентує безпечні способи та особливості купівлі вторинної нерухомості, а також розповість як агенціям захистити свої права. Адвокат Валерія Коломієць, що спеціалізується на кримінальних справах розповість про шахрайства у сфері нерухомості.

У рамках доповіді Назара Полянського очікується також презентація цікавих інвестиційних об’єктів нерухомості та бізнесу. На захід також будуть запрошені представники польського ринку нерухомості. На форумі будуть розігрувати сертифікат на суму 500 гривень від партнерів форуму – порталу нерухомості DOM.RIA, а всі, хто відвідає форум, отримають сертифікати про участь.

Форма для реєстрації учасників та для оплати (онлайн або для отримання рахунку)
За додатковою інформацією просимо звертатись:
ЮК «Лігалейд»: 096-002-01-00
Оксана Кута, менеджер івенту: 093-855-85-60
наверх
Листайте влево
для просмотра следующей новости