До 12 июня будут подготовлены документы для законодательных изменений в строительной деятельности

Вице-премьер-министр Украины Геннадий Зубко отметил, что все необходимые акты для изменений в сфере строительной деятельности уже готовятся.

Поделись новостью с другом:
Поделись новостью с другом:
До 12 июня будут подготовлены документы для законодательных изменений в строительной деятельности

На початку травня Президент України Петро Порошенко підписав закон, що зможе значно спростити роботу компаній, які працюють в будівельній сфері.


Умови ведення будівельної діяльності в Україні зміняться


На сьогоднішній день урядом вже затверджено порядок організації документації, яка необхідна для реалізації закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо поліпшення ведення умов будівельної діяльності». Наступній етап опрацювання закону – організація документації виконавчою владою.

Як наголосив Геннадій Зубко, віце-прем’єр-міністр України:

«Наше спільне завдання – активізувати будівництво за рахунок дерегуляції галузі. Для цього маємо прийняти усі необхідні документи, аби максимально використати потенціал і можливості, передбачені відповідним законом»

Також Геннадій Зубко зазначив, що вже на початку червня, не пізніше 12 числа цього року всі центральні органи виконачої влади, які задіяні у виконанні закону, мають надати опрацьовані документи.

Поделись новостью с другом:
На DOM.RIA ищут:

Интересные новости

сегодня 11:59 1
Присоединяйтесь к празднованию Дня Независимости вместе с ОК ЖСК "Горынь"
сегодня 10:58 9
Один из крупнейших столичных застройщиков «Укрбуд» представил новый внешний вид своих домов
сегодня 10:11 1
В сердцах народа Украины августовская синева неба и золотой зерновой лан – сливаются красками украинской государственности в символ свободы и труда.
наверх