V Спеціалізованої виставки «ЄвроБудЕкспо - 2015» відбулась у листопаді

  • Дата публикации: 2015-11-20 12:07
  • Просмотров: 1938

10 - 13 листопада на території Міжнародного виставкового центру (Київ, Броварський пр-т, 15, ст. метро «Лівобережна») при підтримці DOM.RIA пройшла V Спеціалізована виставка «ЄвроБудЕкспо - 2015».

Поділись новиною з другом:
V Спеціалізованої виставки «ЄвроБудЕкспо - 2015»  відбулась у листопаді
Організатор виставки: ТОВ «Міжнародний виставковий центр», за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України. Відомо, що в будь-якій країні світу будівельна галузь є однією з найважливіших сфер народного господарства, з якою безпосередньо пов’язане ефективне функціонування всієї системи господарювання в цілому. Удосконалення державного регулювання у сфері будівництва житла, підтримка вітчизняного виробника товарів і послуг, використання енергоефективних технологій та матеріалів в будівельній галузі розглядається сьогодні як один із пріоритетів економічної політики держави. Можливості Спеціалізованої виставки «ЄвроБудЕкспо» полягають в демонстрації найсучасніших будівельних матеріалів та обладнання, а також у впровадженні на українському будівельному ринку енергозберігаючих технологій та популяризації енергоефективних заходів. Міжнародний виставковий центр як організатор з року в рік використовує позитивний досвід одночасного проведення тематично взаємопов'язаних виставок, цільова аудиторія яких також близька в багатьох аспектах. Саме тому Спеціалізована виставка «ЄвроБудЕкспо» проходить з такими виставками, як «КомунТех» «ДорТехЕкспо», «AQUA UKRAINE», «Енергоефективність. Відновлювана енергетика», «Агрофорум», «Екологія підприємства».

Склад почесних гостей, які 10 листопада взяли участь в церемонії відкриття цього масштабного заходу, свідчить про важливість та актуальність проведення виставкового проекту такого рівня. На відкритті були присутні:
У виставці «ЄвроБудЕкспо-2015» взяли участь національні та зарубіжні виробничі підприємства, а також компанії, які представили продукцію з Бельгії, Греції, Італії, Німеччини. Це широкий спектр продукції для використання майже в усіх галузях народного господарства: архітектурні елементи будь-якої складності, швидко монтовані споруди, фарби і лаки, побутові та промислові котли, освітлювальні прилади, ізоляційні матеріали тощо. Традиційно, ключовим заходом, який об’єднав всі виставки в єдиний масштабний проект, став Міжнародний конгрес «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства» (організатор – Мінрегіон), багато заходів якого були присвячені проблемам та перспективам удосконалення будівельної галузі. Провідними фахівцями були висвітлені такі питання, як: енергоефективність будівель, тенденції розвитку системи технічного регулювання у будівництві, нормативно-правова база щодо термомодернізації будівель, застосування сучасних енергоефективних будівельних матеріалів тощо. Незважаючи на певні труднощі нинішнього періоду, на загальній експозиції, що склала майже 13000 м2, понад 350 підприємств представили свої досягнення для потреб будівельної сфери, житлово-комунального господарства, водної галузі, об’єктів агропромислового комплексу, для популяризації та впровадження енергоефективних рішень. Цьогорічна виставка «ЄвроБудЕкспо-2015», як одна зі складових масштабного проекту, до складу якого увійшли авторитетні спеціалізовані заходи, присвячені потребам різних галузей, надала можливість учасникам представити свою продукцію самому широкому колу відвідувачів. Виставки та заходи ділової програми відвідало понад 8 тисяч фахівців: керівники органів державної та виконавчої влади, профільні спеціалісти підприємств ЖКГ, водного господарства, будівельних та монтажних організацій, енергетичної та металургійної галузей промисловості, машинобудування, харчової, фармацевтичної, хімічної та нафтохімічної промисловостей, проектних і науково-дослідних організацій, працівники сільського господарства.

наверх
Листайте влево
для просмотра следующей новости