РИНОК НЕРУХОМОСТІ УКРАЇНИ. СЬОГОДНІ І ЧЕРЕЗ 10 РОКІВ

  • Дата публикации: 2016-12-22 14:56
  • Просмотров: 409

V Національний Форум фахівців ринку нерухомості #iREALUKRAINE та Перша Фабрика Бізнес-Ідей FIABCI.

Поділись новиною з другом:
РИНОК НЕРУХОМОСТІ УКРАЇНИ.  СЬОГОДНІ І ЧЕРЕЗ 10 РОКІВ

6-17 грудня 2016р. у Києві при підтримці DOM.RIA відбулась визначна подія для ринку нерухомості України - V Національний Форум фахівців ринку нерухомості #iREALUKRAINE та Перша Фабрика Бізнес-Ідей FIABCI, які були організовані спільно FIABCI Україна та СФНМУ (Спілкою Фахівців Нерухомого Майна України). Майже 100 фахівців різних сфер нерухомості – ріелтори, девелопери, забудовники, архітектори зібрались разом щоб взяти участь у панельних дискусіях професіоналів ринку та експертів FIABCI з України, Латвії та Литви, розробити бачення розвитку ринку нерухомості України на найближчі 10 років та створити портрет ріелтора майбутнього. Під час панельних дискусій на заході були присутні почесні експерти - голови найвпливовіших та наймасштабніших представників ринку нерухомості. Зокрема Віктор Нєсін – президент СФНМУ, Артур Оганесян – представник ПСР, Анатолій Топал – Віце-Президент Асоціації професійних Управляючих Нерухомістю, Тельман Аббасов – Почесний президент FIABCI Україна та інші. Основна проблема, піднята на першій панельнії дискусії Форуму ( «Моделі взаємодії ріелторів на ринку нерухомості України») - відсутність у потенційних клієнтів уявлення про те, чим же займається ріелтор і де це можна дізнатися.

Віце-президент Асоціації професійних управителів нерухомістю Анатолій Топал: «Ріелтор, в першу чергу - це продавець нерухомості. Ми ВСЕ можемо, вже сьогодні, домовитися з трьох, як мінімум, пунктам: послуга прозора і зрозуміла для всіх учасників, обов'язковий письмовий договір на послугу, договір оплатний від клієнта ». Президент-елект FIABCI-Україна Анна Коваль зазначила, що в Україні, по суті, немає усталеної моделі взаємодії девелоперів і ріелторів. В ході секції було представлено кілька таких форматів, в яких беруть участь ріелтори. У т. Ч. «Альтернативні відділи продажів», які співпрацюють з ріелторами за партнерськими технологіями. Президент СФНМУ Віктор Несін: «Я вірю, що первинний ринок продаватимуть ріелтори, а не девелопери». Дуже цікавим було обговорення на секції, присвяченій інноваціям і актуальним терндам. В ході неї були представлені огляди того, куди рухаються технології, світ, а також приклади «втіленого майбутнього» в т. ч. на ринку нерухомості України. В кінці першого дня Форуму і протягом всього другого дня учасники заходу під керівництвом команди модераторів займалися створенням карти трендів розвитку ринку нерухомості України до 2026 року, створенням бізнес-моделей та інноваційних рішень. Те, що починалося як гра, в результаті вилилося в серйозну роботу з пошуку відповідей на сучасні виклики. Її результати повинні стати помітні вже найближчим часом. Президент FIABCI-Україна Катерина Пилипчук: «FIABCI — це не організація, а стосунки!»

FIABCI-Україна – представництво в Україні Міжнародної Федерації Нерухомості FIABCI International, основною метою створення якої є об’єднання фахівців з нерухомості, представлення та захист їх інтересів на світовому ринку нерухомості. Місія FIABCI-Україна є сприяння розвитку ринку нерухомості України шляхом використання накопиченого світового досвіду та просування інтересів вітчизняних професіоналів . Організація займається проведенням навчальних семінарів та майстер-класів в сфері нерухомості. На сьогоднішній день FIABCI-Україна об’єднує близько 60 компаній в 17 регіонах України.

наверх
Листайте влево
для просмотра следующей новости