Перевіряй та продавай! Регіональні конференції DOM.RIA (графік оновлюється)

  • Дата публикации: 2016-03-09 13:47
  • Просмотров: 5036

В липні в Запоріжжі, Дніпрі та Харкові відбудуться регіональні конференції DOM.RIA.

Поділись новиною з другом:
Перевіряй та продавай! Регіональні конференції DOM.RIA (графік оновлюється)

Этот материал доступен в украинской версии

В липні в Запоріжжі, Дніпрі та Харкові відбудуться регіональні конференції DOM.RIA.

Ви працюєте на ринку нерухомості і хочете мати більше клієнтів та максимальний результат від роботи? Відтепер, завдяки перевіреним оголошенням на DOM.RIA, ріелтори отримали простий та зручний інструмент для підвищення довіри та лояльності своїх клієнтів.  

У новому сезоні освітніх заходів від DOM.RIA будуть проходити регіональні конференції в обласних центрах України. В рамках цих зустрічей спеціалісти DOM.RIA познайомлять учасників із перевагами перевірених оголошень. 

         Окрім цього, віце-президент Асоціації професійних управляючих нерухомістю, ріелтор із 20-річним стажем та постійний спікер конференції ріелторів DOM.RIA Анатолій Топал розповість про проблему неправдивих оголошень та статистику по ринку нерухомості.

Ви дізнаєтесь, як отримати:

Графік наступних конференцій

Запрошуємо вас взяти участь у найближчих регіональних конференціях, присвячених перевіреним оголошенням на DOM.RIA:

Кожен учасник отримує промо-пакет із бонусами від DOM.RIA, а також бере участь у розіграші одного сертифікату на безкоштовну участь у сьомій конференції DOM.RIA. Для тих, хто не виграв сертифікат на регіональній конференції, є можливість зробити це у соціальних мережах до кінця року. Починаючи з березня, щомісяця ми будемо проводити розіграші у  зустрічі в Facebook. Приєднуйтесь до учасників, щоб отримати можливість виграти безкоштовний квиток!

Участь у регіональних конференціях безкоштовна.

За графіком наступних регіональних конференцій слідкуйте в новинах.  Детальну інформацію можна отримати за телефоном (067) 923-02-14.

наверх
Листайте влево
для просмотра следующей новости