Осінній Будівельний Форум відбувся у Львові

  • Дата публикации: 2015-10-12 14:48
  • Просмотров: 2033

Ювілейний 25 виставковий сезон «Галицьких Експозицій» продовжується Осіннім Будівельним Форумом

Поділись новиною з другом:
Осінній Будівельний Форум відбувся у Львові
Ювілейний 25 виставковий сезон «Галицьких Експозицій» продовжується Осіннім Будівельним Форумом під час якого відбулися: XXXII міжнародна виставка “БудЕКСПО-осінь”, IX спеціалізована виставка “Опалення”, і IX спеціалізована виставка «Альтернативна енергетика» під гаслом «На шляху до енергоефективності». Виставки тривали при інформаційнній підтримці DOM.RIA з 6 - 9 жовтня ц.р. в приміщенні Палацу спорту “Україна” (м. Львів, вул. Мельника,18). У виставці взяли участь понад 120 виробничих та торгових фірм з усіх регіонів України, які запропонували широкий асортимент будівельних та оздоблювальних матеріалів, енергозберігаючі технології, сучасні системи опалення, вентиляції і кондиціонування, методи використання альтернативних видів енергії та багато іншого. Вперше було представлено Салон твердопаливних котлів, який зібрав разом, на одному майданчику понад 30 виробників, які поділилися своїм досвідом та напрацюваннями та надали відповідь на питання: як правильно вибрати котел! Цього року склад учасників поповнився низкою підприємств, які вперше презентували продукцію на Осінньому Будівельному Форумі.

Необхідність у заміні традиційних джерел теплопостачання на альтернативні, зумовила активність з боку учасників Осіннього Будівельного форуму представити відвідувачам інноваційні та енергоефективні технології, зокрема: сонячні батареї, вітрогенератори, теплові помпи, джерела безперебійного живлення, генератори; економні керамічні електричні панелі; водяні інфрачервоні стельові кліматичні панелі; довгохвильові обігрівачі; сонячну систему; каміни, біокаміни, дизайнерські рішення систем опалення; високоякісні внутрішньопідлогові, надпідлогові і плінтусні конвектори; газогенераторні установки; каміни, топки, теплові насоси, радіатори. Вишуканість і неповторність інтер’єру у Вашому будинку додадуть ексклюзивні сходи, іконостаси, дерев’яні вікна і меблі ручної роботи, які зможуть втілити будь-які дизайнерські рішення чи інші технічні завдання. Цікавість до інформації про енергозберігаючі технології наростає. Це не дивно, адже від їх впровадження і застосування залежить більш ефективне використання паливно-енергетичних ресурсів та суттєве зниження грошових витрат.

Тому, в рамках ОСІННЬОГО БУДІВЕЛЬНОГО ФОРУМУ була проведена насичена програма супутніх заходів, яка була спрямована на поширення інформації серед населення про місцеві види палива, про те, як діє програма кредитування з енергоефективності та утеплення будинків, а також про досвід реалізації енергоефективних заходів в ОСББ (Ресурсний центр для ОСББ), комплексне відновлення дерев’яних вікон, про практичні підходи до використання відновлювальної енергетики, про реалізація енергозберігаючих заходів в житловому секторі, навчальних та медичних закладах та багато іншого. За сприяння відділу енергоменеджменту управління економіки ДЕП ЛМР було проведено навчальний семінар для енергоменеджерів м. Львова. В рамках виставки був представлений проект Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО) «Сприяння адаптації та впровадженню ресурсоефективного та більш чистого виробництва». Він спрямований на виконання комплексного технічного обстеження підприємств, визначення за допомогою вимірювального обладнання параметрів технологічних процесів, енергетичних та матеріальних витрат, а також використання розрахункових методів для розробки технічних рішень щодо вдосконалення виробництва. Осінній Будівельний Форум відбувався за підтримки Львівської обласної державної адміністрації, Львівської міської ради та численних партнерів. Сподіваємося, що активна участь у роботі Форуму дозволила запровадити енергозберігаючі технології в інфраструктуру міста та області і принесла користь всім, хто зацікавлений у розвитку вітчизняної будівельної та паливно-енергетичної галузі.
Зробимо наше майбутнє енергонезалежним!
наверх
Листайте влево
для просмотра следующей новости