iReal2016 запрошує молодих спеціалістів до Першого Світового Бізнес Табору

  • Дата публикации: 2016-08-23 09:35
  • Просмотров: 622

17-20 вересня 2016 року Міжнародна Федерація професіоналів з нерухомості FIABCI збирає молодих професіоналів ринку нерухомості.

Поділись новиною з другом:
iReal2016 запрошує молодих спеціалістів до Першого Світового Бізнес Табору

17-20 вересня 2016 року Міжнародна Федерація професіоналів з нерухомості FIABCI за підтримки DOM.RIA збирає молодих професіоналів ринку нерухомості з усього світу з експертами галузі найвищого гатунку з метою створення Глобального Бачення Розвитку Ринку нерухомості на наступні десятиліття. Все це відбуватиметься в рамках Першого Світового Бізнес Табору для молодих учасників FIABCI — #iREAL2016www.ireal2016.com.ua.

Захід відбудеться у одному з найкрасивіших міст-курортів України — ОДЕСІ — на узбережжі Чорного моря з 17 по 20 вересня 2016 року. Більше ніж 100 пристрасних та креативних молодих професіоналів та підприємців з більш ниж 30 країн з різних куточків світу приїдуть на #iREAL2016 щоб творити новітні проекти для ринку нерухомості що допоможе світові стати більш екологічним, технологічним та гуманістичним. Більше того, на захід запрошено 50 міжнародних оглядачів та експертів з нерухомості — бізнес-янголів, інвесторів, венчурних фондів, девелоперів нерухомості, експертів-консультантів, управлінців нерухомістю, що представлятимуть більше ніж 60 країн світу. Найвпливовіші люди галузі будуть спікерами, менторами та членами журі заходу. САМЕ ПІД ЧАС ЦІХ ВИСТУПІВ БУДЕ ЗАБЕЗПЕЧЕНО СИНХРОННИЙ ПЕРЕКЛАД УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ ДЛЯ ТИХ УКРАЇНСЬКИХ ПРЕДСТАВНИКІВ РИНКУ НЕРУХОМОСТІ, ЩО НЕ ВОЛОДІЮТЬ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ, АЛЕ ПРИСТРАСНО БАЖАЮТЬ ПОСЛУХАТИ НАЙКРАЩИХ СПІКЕРІВ ГАЛУЗІ!

Це, зокрема, такі супер світила ринку як:

Також українці зможуть почути спікерів з Лівану, Франції, Іспанії, Кіпру, Вірменії, Бельгії, Нідерландів та інших країн світу!

Радіємо, що цього разу на глобальному бізнес-кемпі будуть виступати і українські спікери:

Протягом 4-х днів табору учасники разом з менторами та професійними програмістами та IT-спеціалістами будуть отримувати новітні знання про розвиток ринку в світі, сформують загальне бачення розвитку ринку на майбутнє, визначать свої пробллемні зони у своїй діяльності на ринку, працючи в команді за допомогою інших учасників створять інноваційні рішення чи продукти, що будуть презентувати перед іншими учасниками, менторами та міднародними спостерігачами для того, щоб зробити світ нерухомості та власний бізнес більш ефективним та інновативним. Найкраща команда та найкращий проект отримає фінансовий грант від FIABCI та підтримку менторів протягом року після табору!

Найактивніший учасник табору за думкою усіх учасників, менторів, журі та міжнародних спостерігачів — забере з собою Прапор #iREAL та право провести Бізнес-табір #iREAL2017 у своїй країні наступного року! Кожен міжнародний учасник стане почесним амбасадором Молодих членів FIABCI у своїй країні, учасники з України - отримають Сертифікати Асоційованого членства у FIABCI-Україна на 2016 рік з рук Світового Президента FIABCI — Кіркора Аждерханяна! Більше інформації на сайті заходу: www.ireal2016.com.ua

*Реєстрація за ціною ранніх пташок завершується 1 вересня! Поспішайте зареєструватся вже зараз!!!

**Захід протягом 4-х днів буде проводитися виключно англійською мовою!

***Більше інформації про можливості для Українських фахівців ринку нерухомості на українськоу сайті заходу: www.ireal2016.com.ua

наверх
Листайте влево
для просмотра следующей новости