Інформаційний проект «Як купувати житло, а не проблеми»

  • Дата публикации: 2015-07-31 11:30
  • Просмотров: 2435
  • Город: Винница

У липні стартував Інформаційний проект «Як купувати житло, а не проблеми», розрахований на підвищення рівня інформованості людей, зацікавлених у придбанні квартири в новобудові.

Поделись новостью с другом:
Інформаційний проект «Як купувати житло, а не проблеми»

Этот материал доступен в украинской версии

Проект ініційований будівельною корпорацією «Ріел» і створений за допомогою незалежних експертів, а також Союзу споживачів України. «Для нас цей проект не є прибутковим, ми, як соціально відповідальна компанія, розуміємо, що не тільки будівельний ринок, а й інші галузі України потребують більшої довірі, а люди потребують тих, кому можуть довіряти. Ми допомагаємо людям зробити об'єктивний вибір, а економіці Львова і нашої країни в цілому допомагаємо знайти довіру людей, а, отже, і розвиток», – зазначив Роман Тарасюк, фінансовий директор корпорації «Ріел».

     «Як купувати житло, а не проблеми» розповідає про різні аспекти при виборі забудівельника, про методи перевірки діяльності генпідрядника будівництва, про способи фінансування будівництва – законні і ті, що не врегульовані законом.

Друкований варіант брошури роздається у людних місцях Львова, електронний – доступний тут.

Також на сайті є можливість відправити свої запитання щодо будівництва, діяльності забудівельників тощо, на які письмово дадуть відповідь визнані експерти в галузі нерухомості: юристи, консультанти, самі учасники ринку.

Проект розрахований на 4 місяці. Уже в листопаді будуть підведені його підсумки. За цей час планується надати корисну інформацію 500 тисячам людей. 
наверх
Листайте влево
для просмотра следующей новости