Alliance Novobud оголосив про старт продажу комерційних приміщень в Montreal House та Illinsky House Назад

Alliance Novobud оголосив про старт продажу комерційних приміщень в Montreal House та Illinsky House

Подробиці у новині

У лютому Alliance Novobud оголосив про старт продажу комерційних приміщень в Montreal House та в Illinsky House.

Один із кращих житлових столичних проєктів — Montreal House — розміщений у центральному районі Києва та поруч з Костелом Святого Миколая. Середньостатистичний резидент Montreal House — молоді сім’ї та люди середнього віку, тож недарма, проєктуючи комплекс, забудовник запланував достатньо велике та зручне приміщення під групи короткотривалого перебування дітей дошкільного віку (дитячий садочок).

Дитячий садочок займе частину трьох поверхів комплексу — другого цокольного, першого та другого. Загальна площа приміщень — 1 478,75 м2 (другий цокольний поверх 706,32 м2, перший поверх 460,01 м2 та другий поверх 312,42 м2). Спроєктовано розміщення всіх необхідних приміщень: ігрових, спалень, адміністративних кімнат, буфету, кухні, санвузлів, комор тощо. Майбутній дитячий садочок може стати ідеальним для розвитку як нового, так і бізнесу з досвідом.

Клубний будинок Illinsky House, що зводиться на Подолі, це не лише місце для комфортного й осмисленого проживання, а й локація для вдалого бізнесу. На перших поверхах будинків облаштують бутикову галерею й дворівневий преміальний готель.

Загальна площа приміщення під готель становить 756,50 м2. На території закладу запроєктовані приміщення під лобі та кафе-бар, адміністративні площі та 7 номерів.

Готель у клубному будинку на Подолі приваблюватиме не лише своїм унікальним розміщенням, а й панорамними краєвидами з вікон номерів на Дніпро. Прогулянки набережною та вуличками-лабіринтами, наповненими історією й архітектурою, стануть приємним доповненням до проживання у комфортабельних номерах з преміальним сервісом. Завершення будівництва клубного будинку Illinsky House заплановане на квітень поточного року, тож зовсім скоро забудник розпочне оздоблювальні роботи та підготовку до відкриття.

Дізнавайтеся докладніше про умови придбання, зв’язавшись за телефоном або завітайте в офіс продажів, що на вул. Іллінська, 22.

 

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье