Перевірені квартири на DOM.RIA: вже рік українці купують перевірені Інспектором квартири

4 400+ перевірених квартир і будинків на DOM.RIA.

Поделись новостью с другом:
Поделись новостью с другом:

Вже рік Інспектори RIA по всій Україні особисто перевіряють і розміщують на DOM.RIA квартири і будинки, які продаються і здаються в оренду. А українці вже рік знаходять на DOM.RIA оголошення, яким можна довіряти на 100%.

Перевірені квартири на DOM.RIA це:​

Вибір квартири чи будинку — важлива справа

Розуміючи, що купівля і оренда житла — це важлива справа, яка вимагає часу і зусиль, DOM.RIA ще на етапі пошуку нерухомості вирішив зробити її легшою. Саме тому DOM.RIA ретельно перевіряє квартири, які продаються. Інспектор RIA особисто фотографує кожну кімнату і види з вікон, робить панорамні фото 360, перевіряє документи, метраж, ціну, адресу, поверх та стан ремонту. Перевірені квартири Інспектор розміщує на DOM.RIA. Познайомтесь з Інспекторами RIA тут.

Переглянути перевірені квартириЗапросити Інспектора RIA для перевірки

Агентства нерухомості підтримують DOM.RIA і перевіряють свої квартири

Багато агентств нерухомості з усіх областей України розуміють, що правдива інформація в оголошеннях — важливий крок в побудові ринку нерухомості европейського рівня. Тому вони із задоволенням підтримали ініціативу DOM.RIA і перевіряють нерухомість, яку продають. На сьогодні на DOM.RIA можна знайти 4 400+ перевірених квартир і будинків від 215 агентств нерухомості.

Покупці довіряють перевіреним квартирам

Інспектори RIA перевіряють квартири і будинки в кожному обласному центрі, як від ріелторів, так і від власників. На сьогодні вже перевірено 4 400+ квартир і будинків по всій Україні.

Перевірені квартири, будинки, ділянки отримують більше довіри, а тому покупці і орендатори завдяки реальним фото, перевіреному опису і актуальній ціні переглядають їх в 9 разів частіше.

Також для кожного міста ми створили групи в ВК, в яких окрім перевірених квартир, публікуємо також цікаві фото архітектури і дизайну. Приєднуйтесь до групи свого міста.

Навчайтесь разом з DOM.RIA

7 років тому DOM.RIA почав проводити освітні конференції і семінари для представників ринку нерухомості.

Починаючи з вересня 2015 року, регіональні конференції DOM.RIA були присвячені “Перевіреним квартирам”. На конференціях директор по маркетингу RIA.com Сергій Молдаховський, проект-менеджер DOM.RIA Мар’яна Зінчук і віце-президент професійних управляючих нерухомістю Анатолій Топал розказували, чому саме “Перевірені квартири” посідають ключове місце в формуванні справжнього європейського ринку нерухомісті і підвищенні довіри до ріелторських послуг в Україні. За рік відбулось 22 регіональних конференцій, які відвідали 770+ представників ринку нерухомості. 

Кульмінацією освітнього 2016 року буде 7 конференція з нерухомості DOM.RIA, яка відбудеться 25 листопада в Києві в «Гольф Центр». Дізнайтесь більше про конференцію тут.

Перевірені квартири на DOM.RIA

Переглянути перевірені квартириЗапросити Інспектора RIA для перевірки

Поделись новостью с другом:

Так же в рубрике Перевірені квартири:

На DOM.RIA ищут:

Интересные новости

ЕСПЧ призвал отменить мораторий на продажу земель
вчера 16:30 154
Европейский суд по правам человека признал незаконным запрет на покупку и продажу земель сельскохозяйственного назначения в Украине.
Квартира с ремонтом от застройщика – выгодно ли?
вчера 16:28 5041
Квартиры в новостройках продаются с ремонтом и без чистовой отделки. Что нужно знать, выбирая жилье с готовым ремонтом, – читайте далее.
вчера 15:43 23
Вместе с комфортом и инновациями все жители ЖК «Традиция» теперь могут оценить еще одно преимущество внутренней инфраструктуры - подземный паркинг.
наверх