Знижки до 15% на паркомісця, комерційні приміщення та кладові в ЖК Creator City Назад

Знижки до 15% на паркомісця, комерційні приміщення та кладові в ЖК Creator City

Деталі в новині

У житловому комплексі Creator City від «Креатор-Буд» діє акція*.

За умови повної оплати:

- до 15% знижки на комерційні приміщення
- до 10% знижки на паркомісця та кладові

Акція діє з 1.09.2023 до 30.09.2023

Акція також поширюється на приміщення у першому будинку, який введений в експлуатацію. За умови повної оплати на офісні приміщення, паркінги та комори знижка до 15%. За умови придбання у розстрочку, перший внесок від 30%, термін дії розтермінування до 2 років (на офісні приміщення, паркінги та комори до 1 року) та фіксація у грн за курсом НБУ.

Військовослужбовці, медики, волонтери та переселенці можуть отримати додаткову знижку — за інформацією звертайтесь до відділу продажу.

За умови повної оплати діють знижки на квартири, подробиці за посиланням.

Також ви можете скористатися акційною розстрочкою на квартири до 3 років, умови за посиланням.

Creator City — це житловий комплекс бізнес-класу від компанії «Креатор-Буд» у Шевченківському районі, на вул. Дегтярівська, 17-19. Комплекс складається з 8 будинків з червоної цегли за загальною концепцією «місто в місті» — все необхідне знаходиться всередині.

Актуальні акції, новини будівництва та переваги житлових комплексів ви можете дізнатися з Telegram-каналу за посиланням.

Скористайтеся ботом-помічником у Telegram від «Креатор-Буд», який може зв’язати вас з відділом продажів у декілька кліків. Також ви можете отримати інформацію про актуальні ціни, акції та новини з будівництва — за посиланням.

*Забудовник має право вносити зміни та редагування в вищевказану акцію без попередження.

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье