ЖК «Компаньйон» шостий будинок першої черги введено в експлуатацію Назад

ЖК «Компаньйон» шостий будинок першої черги введено в експлуатацію

Подробиці в новині.

Корпорація Нерухомості РІЕЛ рада повідомити, що комісія Державної інспекції архітектури та містобудування України визнала шостий будинок першої черги ЖК «Компаньйон» готовим до введення в експлуатацію. Про це свідчить відповідний Сертифікат № ІУ123220808590 з QR-кодом.

Документ був створений в Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва та підписаний 10 серпня. Наразі він переданий Корпорації Нерухомості РІЕЛ.

Компанія вітає кожного свого інвестора з початком нового, такого очікуваного етапу в житті! Нехай ваша нова оселя стане осередком благополуччя, комфорту й здійснення мрій кожного мешканця!

ЖК «Компаньйон» – це практичний та продуманий вибір від надійного забудовника. Кожна деталь має значення та знаходиться на своєму місці. Прибудинкова територія комплексу обладнана сучасним дитячим майданчиком. Для тих же, хто полюбляє займатися спортом, буде створено спортивний майданчик. Також зовсім поруч знаходяться школа та дитсадочок для ваших дітей. ЖК «Компаньйон» – ваш новий практичний партнер, що робить все для вашого спокою та сімейного затишку.

Додаткову інформацію про умови продажу, планування квартир, візуалізації, а також відповіді на інші питання стосовно житлового комплексу «Компаньйон» Ви завжди можете отримати у відділах продажу. 

Будемо раді Вам допомогти!

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье