"Укрбуд" закликає не піддаватися на провокації в ЗМІ

Останніми днями в низці українських засобів масової інформації розгорнулася повномасштабна інформаційна війна проти державної корпорації «Укрбуд».

Поділись новиною з другом:
"Укрбуд" закликає не піддаватися на провокації в ЗМІ

Этот материал доступен в украинской версии

Останніми днями в низці українських засобів масової інформації розгорнулася повномасштабна інформаційна війна проти державної корпорації «Укрбуд». Кожного дня на сторінках окремих інтернет-видань з’являються замовні матеріали, спрямовані на те, щоб заплямувати репутацію «Укрбуду» та компаній, що входять до її складу. Ці, так би мовити, «твори» не витримують жодної критики, а замовники не соромляться використовувати витягнуті з контексту цитати експертів і відверто фальсифікувати коментарі. Жертвами афери вже стали керівники відділів продажу столичних житлових комплексів, представники агентств нерухомості та навіть український офіс Європейського банку реконструкції і розвитку. Ініціатори кампанії з дискредитації «Укрбуду» не цураються підробляти листи до міського голови від імені неіснуючої громадської організації, брехати про вигадані фінансові проблеми корпорації, про замороження будівництв або можливість розірвання контракту з будівельною компанією «Укренергомонтаж», відповідальною за спорудження огороджувального контуру на Чорнобильській АЕС. 

«Укрбуд» з великою повагою ставиться до тих видань, які не стали публікувати недостовірну інформацію. Ми дуже вдячні за вашу чесність і неупередженість. Але, на жаль, на вудочку замовників часом потрапляють і чесні ЗМІ, чиї журналісти просто не переконалися у об’єктивності матеріалу. 

Як стало відомо з перевірених джерел, найближчим часом інформаційна війна проти державної корпорації «Укрбуд» лише посилиться. Тому ми закликаємо інвесторів і громадськість бути пильними та не довіряти провокаціям. Представників мас-медіа ми просимо бути об’єктивними та неупередженими, використовувати кілька джерел інформації, а також ретельно перевіряти матеріали перед публікацією. На ваші питання завжди готові відповісти у прес-службі корпорації.

наверх
Листайте влево
для просмотра следующей новости