Стартував продаж квартир у новому ЖК URBN Назад

Стартував продаж квартир у новому ЖК URBN

Подробиці у новині

В Івано-Франківську будують новий житловий комплекс. Його назва URBN та розташований він неподалік парку імені Тараса Шевченка та міського озера в Івано-Франківську. Цікаві планування та продуманий простір біля дому. 

Житловий комплекс обʼєднує кращі ідеї та практики, що ведуть до комфортного життя в улюбленому місті. URBN — це нерухомість для життя, простір для роботи та відпочинку. Тут немає типових планувань квартир із неправильними формами, а квадратні метри оптимізовані для комфортного проживання мешканців. Все в URBN створено й добре продумано для сучасної та вимогливої людини, яка любить своє місто та цінує кращу якість життя.

Компанія Vertical Development перебуває у процесі масштабних змін: нове керівництво, ребрендинг, нове позиціонування. Vertical Development – якісно новий бренд та нові великі цілі й амбіції. Створюючи URBN, забудовник втілює найкращі світові практики. Будується не просто житло, а нове архітектурно-художнє формування простору для сучасного життя. 

Ексклюзивні переваги ЖК URBN:

  • по два швидкісні та безшумні ліфти у кожному під’їзді: пасажирський та вантажний;
  • просторі під’їзди з дизайнерським інтер’єром;
  • ІР-домофонія з Face ID та можливістю керування системою доступу з додатку на мобільному телефоні;
  • просторий закритий двір з дизайнерським ландшафтом та зонами відпочинку;
  • сучасний підземний паркінг у проєкті комфорткласу.

Це ті переваги, які є унікальними для Івано-Франківська сьогодні, наголошують у будівельній компанії. URBN – це сучасні технології будівництва, стильні та сучасні архітектурні рішення, закрита територія біля будинків з доступом за електронним ключем, тому пройти у двір зможуть лише мешканці ЖК. Це додаткова опція приватності та безпеки для людей URBN.

Для зручності мешканців також передбачено безкоштовний Wi-Fi на території ЖК, зони для прогулянок та відпочинку біля дому, мультифункціональний дитячий майданчик для дітей різного віку, а також інвентарні кімнати у під’їздах для зберігання велосипедів, самокатів, дитячих візків чи санчат.

На території житлового комплексу буде створена власна інфраструктура завдяки комерційним площам на нижніх поверхах.

Планування, в яких хочеться жити

З особливою увагою та прискіпливістю працювали над розробкою планувань: в ЖК комфорткласу URBN передбачено компактні квартири-студії, 1-, 2- та 3-кімнатні квартири з панорамними вікнами, просторими лоджіями та затишними балконами. Є видові квартири з краєвидами на гори Карпати.

В будівельній компанії акцентують, що планування є функціональними та дуже практичними для життя: навіть квартири невеликих площ відчуваються більш просторими за рахунок розумного проєктування квадратних метрів. І це також та перевага, яка робить URBN локацією, в якій хочеться жити, відпочивати і працювати.

Vertical Development  – мистецтво якості:

  • 16 років на ринку нерухомості Івано-Франківська;
  • 6 концептуальних та якісних житлових комплексів;
  • понад 3 000 сімей стали власниками квартир;
  • більше 120 000 зданих метрів квадратних.

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье