Старт продажу і активний початок будівництва нового житлового комплексу у Івано Франківську Назад

Старт продажу і активний початок будівництва нового житлового комплексу у Івано Франківську

Подробиці в новині.

В той час, як більшість забудовників продовжують будувати висотні багатоповерхівки, будівельна компанія ВАМБУД дотримується своєї ідеології і бачення європейського, комфортного Івано-Франківська. Тому анонсує старт продажу та будівництва нового малоповерхового комплексу Wawel у мікрорайоні Позитрон. Архітектурне рішення вирізняється серед усіх новобудов, і вже встигло стати візитівкою ВАМБУД. Ключові фактори — це поверховість і безкомпромісна якість будівництва. Мешканці мають вільно «дихати», прогулюючись комплексом з домашнім улюбленцем, чи закінчуючи вечірню пробіжку. І жодного авто у дворі! Для них відведене спеціальне місце під паркінг.

На території комплексу ВАМБУД побудує власну школу, що є важливим фактором у розвитку сучасної інфраструктури міста. Поруч знаходитиметься багатофункціональний спортивний майданчик для гри у футбол, баскетбол та теніс для розвитку здорового способу життя мешканців комплексу.

Ще один європейський тренд, якому слідує ВАМБУД — це квартири з власним подвір’ям на першому поверсі та квартири з терасами на даху. Чудова можливість створити свої особливі місця для відпочинку із зонами барбекю, шезлонгами та оригінальним озелененням.

Якщо говорити про локацію — вона ідеальна. З одного боку вся необхідна інфраструктура у пішій доступності: торгові центри, продуктові супермаркети, садочки та спортивні клуби. З іншого боку — спокій та свіже повітря Вовчинецьких гір та річки Бистриці.

На старті продажу — найвигідніші ціни!

Телефонуйте у відділ продажу, щоб забронювати квартиру з бажаним плануванням або заходьте у відділ продажу на вул. Вовчинецькій, 121.

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье