3 дні до онлайн-марафону «Стан та перспективи розвитку будівельної галузі 2020» На правах рекламы

3 дні до онлайн-марафону «Стан та перспективи розвитку будівельної галузі 2020» Назад
За 3 дні розпочнеться наймасштабніша подія 2020 року у будівельній галузі – Всеукраїнський онлайн-марафон «Стан та перспективи розвитку будівельної галузі 2020».

Громадська рада при Мінрегіоні разом із партнерами запрошують взяти участь у Всеукраїнському онлайн-марафоні «Стан та перспективи розвитку будівельної галузі 2020», який пройде у період з 15-19, 23 та 30 червня 2020 року шляхом відеоконференції. Захід проходитиме за підтримки DOM.RIA.

На вас чекають обговорення найактуальніших проблем будівельної галузі, відповіді на злободенні питання, більше 80 авторитетних спікерів та сотні учасників з усієї країни.

Не пропустіть шанс приєднатися! Реєструйтесь прямо зараз за посиланням.

Експертне та аналітичне розкриття принципів державної політики з питань будівництва та містобудування, аналіз практики впровадження пріоритетних проектів регіонального розвитку та перспектив реалізації Національної програми «Велике будівництво», переваг впровадження BIM-технологій та зміни системи регулювання містобудівної діяльності, – про це та інше піде розмова під час наймаштабнішої події 2020 року у будівельній галузі.

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье