Ми використовуємо cookie-файли
Це робиться для зручнішого пошуку та користування сервісами. Детальніше — в «Політиці використання файлів cookie».

ЖК Стандарт

ПолтаваШевченківський (Жовтневий)вул. Великотирнівська, 9А
Показати на карті
від 2 063 040 грнвід 45 999 $від 35 500 грн за м²від 792 $ за м²

Характеристики ЖК Стандарт

Дата здачі: 4 кв. 2027
Всього секцій: 10 секцій
Забудовник:Стандарт Буд
Будуються: 5 секцій
В експлуатації: 3 секції
В проєкті: 2 секції
Парковка:Наземний паркінг
Територія:Закрита
Оздоблення:Чорнова
Технологія:Цегла
Поверховість:9
Опалення:Індивідуальне газове опалення
Тип стін:Керамічна червона цегла
Утеплення:Базальтовою ватою
Договір:Договір купівлі-продажу майнових прав
Стеля:2.8 м
Клас:Комфорт
К-сть квартир:89
Переглянути характеристики
ПЕРЕВІРЕНО

Ціни на квартири в ЖК Стандарт від забудовника

17 серпня 2026 оновлено інформацію по цінах та плануваннях
Всі дати здачі
$
грн
1 кімнатні
17 квартир
від 44.82 м²
від 914 $ за м²
від 45 999 $
2 кімнатні
5 квартир
від 75.76 м²
від 936 $ за м²
від 74 324 $
Багато­рівневі
13 квартир
від 90.22 м²
від 792 $ за м²
від 77 670 $
Комори
5 планувань
від 3 м²
від 446 $ за м²
від 1 784 $
Комерційні
7 приміщень
від 24.03 м²
від 557 $ за м²
від 14 466 $
Комерційні
1 приміщення
від 310 м²
від 925 $ за м²
від 286 845 $
Комерційні
1 приміщення
від 29.43 м²
від 647 $ за м²
від 19 029 $
1 кімнатні
1 квартира
від 44.82 м²
від 1 037 $ за м²
від 46 469 $
2 кімнатні
3 квартири
від 75.76 м²
від 970 $ за м²
від 74 324 $
Багато­рівневі
10 квартир
від 90.22 м²
від 792 $ за м²
від 77 670 $
Комерційні
2 приміщення
від 122.53 м²
від 647 $ за м²
від 79 228 $
1 кімнатні
16 квартир
від 49.12 м²
від 914 $ за м²
від 45 999 $
2 кімнатні
2 квартири
від 84.51 м²
від 936 $ за м²
від 79 140 $
Багато­рівневі
3 квартири
від 101.37 м²
від 803 $ за м²
від 87 018 $
Комори
5 планувань
від 3 м²
від 446 $ за м²
від 1 784 $
Комерційні
3 приміщення
від 24.03 м²
від 557 $ за м²
від 14 466 $

Графік зміни мінімальної ціни за м², $

704
2025 вер
730
жовт
718
лист
713
груд
771
2026 сiч
755
лют
745
бер
799
квiт
799
трав
793
черв
795
лип
795
серп
єОселя на готове житлоАкредитовано по єОселя

Умови купівлі

17 серпня 2026 перевірено інформацію по умовах розтермінування
Розтермінування від забудовника
Розтермінування до 20 міс., перший внесок від 35%
Акредитовано по єОселя
На 1 - 20 років, 1-й внесок від 10 - 20%, 3 - 7% річних
Кредитування
Недоступно
єВідновлення
Недоступно
Житловий ваучер
Недоступно
ПЕРЕВІРЕНО

Хід будівництва

03 серпня 2026 року Інспектор DIM.RIA особисто відвідав будівництво

Секція 2

Введено в експлуатацію
Дата здачі 4 кв. 2023

Секція 7

Благоустрій території
Дата здачі 3 кв. 2026

Секція 4

Внутрішні роботи
Дата здачі 4 кв. 2026

Секція 5

Внутрішні роботи
Дата здачі 4 кв. 2026

Секція 8

Зведення зовнішніх стін
Дата здачі 4 кв. 2027

Секція 6

Благоустрій території
Дата здачі 3 кв. 2026

Секція 9

В проєкті
Дата здачі невідома

Секція 10

В проєкті
Дата здачі невідома

Секція 1

Введено в експлуатацію
Дата здачі 4 кв. 2023

Секція 3

Введено в експлуатацію
Дата здачі 2 кв. 2025
Детальніше про хід будівництва
Стандарт Буд
Забудовник
Стандарт Буд
Відділ продажу працює
Пн-Пт · 10:00-18:00
Сб · 10:00-15:00
100%
Рейтинг забудовника від DIM.RIA
Працює з DIM.RIA 4 роки
У забудовника 5 ЖК

Розташування ЖК Стандарт

Полтава, Шевченківський (Жовтневий), вул. Великотирнівська, 9А

Поруч з ЖК Стандарт

Школа

8 хв
Полтавський ліцей № 33
10 хв
Приватна школа «Ор-Авнер Хабад Любавич»
13 хв
Полтавська загальноосвітня школа I-III ступенів № 28

Дитячий садок

7 хв
Дошкільний навчальний заклад №12 "Ведмежатко"
8 хв
Дошкільний навчальний заклад №78 "Пізнайко"
9 хв
Дошкільний навчальний заклад №17 "Школа здоров'я"

Лікарня

9 хв
Офтальмологічна клініка "Pro Зрение"
12 хв
Медико-консультаційний центр "Перлина здоров'я"
13 хв
Полтавський обласний клінічний протитуберкульозний диспансер

ТЦ, ринок, магазини

20 хв
Магазин побутової техніки та електроніки "ЦЕТЕ"
20 хв
Універсам "Полтава"
20 хв
Торговий центр "Валіза"

Паркові зони

15 хв
Алея Слави
17 хв
Парк Воїнів-афганців

Транспортна розв'язка

2 хв
Сади-1
8 хв
Автовокзал Полтава

Рейтинг району Шевченківський (Жовтневий)

6.7
Загальний рейтинг
6.9
Транспорт
7.4
Інфраструктура
6.7
Зони відпочинку
5.7
Безпека
6.9
Екологія
Більше про район
Додати відгук

Про житловий комплекс

Житловий комплекс Стандарт - сучасна новобудова комфорт-класу від надійного забудовника Стандарт Буд у місті Полтава, за адресою вул. Великотирнівська, 9А. Це новий житловий комплекс із продуманим внутрішнім простором понад 3000 м², де поєднані затишок, якість та сучасні стандарти комфорту.

Архітектура та будівництво

Будівництво ведеться за цегляною технологією з товщиною стін 82 см. Усередині конструкцій розміщено довговічний утеплювач, що гарантує тепло взимку й прохолоду влітку. Фасад виконаний із керамічної цегли, а вікна — 6-камерний профіль із тонованим склопакетом, який захищає від шуму та перегріву. Комплекс має 10 поверхів, у кожній секції встановлені швидкісні ліфти. Опалення автономне, у кожному під’їзді функціонує індивідуальний тепловий пункт, що дозволяє контролювати витрати енергії.

Особливості

ЖК Стандарт - це поєднання європейського мінімалізму та сучасних технологій. Комплекс створений для тих, хто цінує надійність і комфорт:

  • закрита територія з контролем доступу;

  • три типи паркування: гостьове, гаражі та напівпідземний паркінг;

  • дитячий майданчик європейського рівня з обладнанням турецького виробництва;

  • під’їзди нового рівня - сучасні, світлі, з якісними оздобленнями;

  • квартири з панорамними вікнами та просторими балконами. Завдяки високій енергоефективності мешканці можуть заощаджувати на опаленні, а якісна шумоізоляція забезпечує тишу й спокій.

    Інфраструктура та комфорт

    Житловий комплекс розташований у зручному районі Полтави - поруч із озером і зонами відпочинку. У пішій доступності знаходяться школи, дитячі садки, торгові центри, кав’ярні, аптеки та зупинки громадського транспорту. Власна закрита територія облаштована озелененням, пішохідними доріжками, спортивним майданчиком і зонами для прогулянок. Забудовник подбав про безпечне середовище: територія оснащена системою відеоспостереження та контролю доступу.

Продаж квартир і планування

Стандарт Буд пропонує різні планування квартир - від однокімнатних до дворівневих, а також комерційні приміщення. Кожне планування продумане з урахуванням функціональності та комфорту. Квартири можна купити безпосередньо від забудовника, без переплат і посередників. Доступна розстрочка до 24 місяців із першим внеском від 35%, а для військовослужбовців діють спеціальні умови. Щоб уточнити ціну, наявність квартир і варіанти розтермінування, звертайтеся до відділу продажу за телефоном, вказаним на сторінці вище.

Популярні запитання

Скільки коштує метр квадратний в ЖК Стандарт?
Коли ЖК Стандарт планують здати в експлуатацію?
Скільки коштує квартира в ЖК Стандарт?
Хто забудовник ЖК Стандарт?
Де розташовується ЖК Стандарт?
Оцініть сторінку пропозиції