Новини нерухомості БК Львівська мрія

Ви ще не додавали матеріали в Обране Відкрити стрічку новин

Стрічка

Будівництво нового житлового комплексу від ТОВ «Львівська Мрія»
Автор: DOM.RIA.com
на правах реклами
Раді сповістити про початок будівництва нового житлового комплексу від ТОВ«Львівська Мрія» - це житловий комплекс бізнес класу по вулиці Шевченка, 42.
2016-07-26 09:47
0
В Обране
Додано в Обране Перейти
Святкуємо День народження РАЗОМ! ДАРУЄМО КВАРТИРУ!
Автор: DOM.RIA.com
на правах реклами
ТОВ «Львівська Мрія» щиро дякує своїм клієнтам, партнерам та працівникам!
2016-07-04 10:19
0
В Обране
Додано в Обране Перейти
Нагородження Кришталевою Цеглою ЖК «Львівська Мрія»
Автор: DOM.RIA.com
на правах реклами
ЖК «Львівська Мрія» та 5ти поверховий паркінг по вул. Рубчака, 23 здобули почесну нагороду «Кришталева Цегла» на Міжнародному конкурсі ДІМ 2015 у м. Люблін, Польща, за найкращі будівельні інвестиційні по обидві сторони східного кордону ЄС
2016-01-20 11:50
0
В Обране
Додано в Обране Перейти
Сезон подарунків від ТОВ «Львівська Мрія» розпочато!
Автор: DOM.RIA.com
на правах реклами
ТОВ «Львівська Мрія» проводить БЕЗПРОГРАШНУ ЛОТЕРЕЮ з 1 грудня 2015р. по 19 січня 2016р. включно.
2015-12-18 11:08
0
В Обране
Додано в Обране Перейти
ІІ Ярмарок житла у Львові
Автор: DOM.RIA.com
на правах реклами
Друзі! Запрошуємо в гості! Вже зовсім скоро, а саме з 24 по 27 вересня у центрі меблів та інтер’єру МАРК, за адресою: м. Львів, вул. Кн. Ольги, 95 Відбудеться ІІ Ярмарок житла!
2015-09-18 16:08
0
В Обране
Додано в Обране Перейти
Урочисте введення будинку по вул. Рубчака, 23 в експлуатацію
Автор: DOM.RIA.com
на правах реклами
25 серпня 2015р. з нагоди святкування Дня Незалежності, пройшло урочисте введення будинку по вул. Рубчака, 23 в експлуатацію першими мешканцями на підставі Декларації про готовність об’єкта до експлуатації.
2015-08-27 10:25
0
В Обране
Додано в Обране Перейти
День народження у нас, а ПОДАРУНКИ у ВАС!
Автор: DOM.RIA.com
на правах реклами
В свій день народження ТОВ "Львівська мрія" дарує подарунки! Безпрограшна лотерея! Знижки на купівлю квартири від 5000 до 50 000грн! Загальний призовий фонд - більше 2 000 000 грн!
2015-06-19 09:33
0
В Обране
Додано в Обране Перейти
12 січня 2015 р. розпочинається продаж квартир нового будинку від ТзОВ «Львівська Мрія» по вул. Рубчака, 21
Автор: DOM.RIA.com
на правах реклами
Новий будинок, як усі будинки «Львівська Мрія», характеризується якістю будівництва та вдалим розташуванням.
2015-01-15 09:57
0
В Обране
Додано в Обране Перейти
×
Вам подобається ця сторінка?
Відміна
Дякуємо за ваш відгук!