Агентство недвижимости Альтернатива

Долгосрочная аренда квартир Продажа квартир Продажа домов

 • Информация об агентстве

  Агенство нерухомості «АЛЬТЕРНАТИВА» створене для надання професійних

  ріелторських послуг в сфері купівлі-продажу та оренди нерухомості наринку Вінничини, гарантуючих клієнтам максимальну вигоду та безпечність їх операцій з нерухомістю.

  Перелік основних послуг, які надаються агенцією: підбір об’єктів нерухомості для пропозиції; розробка і проведення реклами об’єкту нерухомості; аналіз безпечності угоди в рамкам діючих можливостей; допомога в підготовці пакету документів; супровід нотаріального посвідчення при переході прав власності та її реєстраціїї на нового власника.

  Вибираючи нашу компанію, ви вибираєте: якість, надійність,конфіденційність, порядність і компетентність .Для покупців підбираємо та обробляємо інформацію, щоб запропонувати Вам НАЙКРАЩЕ. Підбір оптимального об'єкта згідно Ваших побажань, за найкращих умов і вигідних цін. Щоденно ми обробляємо велику кількість інформації, щоб запропонувати Вам НАЙКРАЩІ ОБ'ЄКТИ ПО ОПТИМАЛЬНИМ ЦІНАМ.

  Для власників нерухомості: - ЕКСКЛЮЗИВНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ при продажу об’єктів; індивідуальний підхід при рішенні конкретно поставлених задач, розробки і проведенню повномасштабної рекламної компанії.

  Ми ваші мрії і бажання втілюємо в реальність.

  З повагою, Людмила Одуд .Моб.: 098 024 72 88, e-mail: 

  odudl@meta.ua

Читать подробнее

Вся недвижимость
Город, район
Цена, $
Для поиска по расширенным параметрам выберите тип операции и категорию
Сбросить Поиск