Новини нерухомості KADORR Group

Ви ще не додавали матеріали в Обране Відкрити стрічку новин

Стрічка

Торговий центр «Kadorr» на Катерининській, 27/1 вже відкрито!
Автор: DOM.RIA.com
на правах реклами
П'ятого грудня 2015 в Одесі відкрився торговий центр Kadorr - це новий сучасний професійно реалізований центр з перспективним майданчиком для ведення бізнесу та надання послуг.
2016-01-14 11:19
0
В Обране
Додано в Обране Перейти
Нові проекти від компанії KАDORR Group
Автор: DOM.RIA.com
на правах реклами
Цієї осені компанія KАDORR Group почала зведення довгоочікуваних для одеситів проектів. «Двадцять Друга Перлина» в легендарному районі Одеси-на Молдаванці. «Двадцять Третя Перлина» в пішій близькості від моря - на Великому Фонтані
2015-11-25 13:44
0
В Обране
Додано в Обране Перейти
Авторський проект від кращих архітекторів компанії «KADORR Group»
Автор: DOM.RIA.com
на правах реклами
До Вашої уваги новий витвір мистецтва від компанії «KADORR Group».
2015-11-25 11:58
0
В Обране
Додано в Обране Перейти
Ресторан від «Kadorr Group»
Автор: DOM.RIA.com
на правах реклами
Перший ресторан від компанії KADORR Group- вже полюбився одеситам і гостям міста проект. Ласкаво просимо в «KADORR Restaurant» - один з найкрасивіших ресторанів чорноморського узбережжя з панорамним видом на море.
2015-10-13 11:57
0
В Обране
Додано в Обране Перейти
Фітнес-клуб від KADORR Group
Автор: DOM.RIA.com
на правах реклами
Новий амбітний проект від компанії KADORR Group - фітнес- клуб нового покоління. Про спорті, красу і здоров'я - для тих хто завжди у формі і на висоті!
2015-10-05 11:44
0
В Обране
Додано в Обране Перейти
Нова пам'ятка Одеси!
Автор: DOM.RIA.com
на правах реклами
Ви шукаєте для себе особливе місце для відпочинку? Мрієте насолоджуватися видом чарівним видом на море за чашкою ароматної кави?
2015-09-25 10:18
0
В Обране
Додано в Обране Перейти
Новий європейський стандарт життя. Реальність від компанії «Kadorr Group»
Автор: DOM.RIA.com
на правах реклами
У самому тихому і благодатному куточку Французького бульвару, в пішій близькості від кромки моря розташувалася «Восьма Перлина» - новий житловий комплекс від компанії «Kadorr Group»
2015-08-31 09:13
0
В Обране
Додано в Обране Перейти
Сотні одеських сімей відсвяткують новосілля
Автор: DOM.RIA.com
на правах реклами
Новий будинок від компанії "Kadorr Group" "Дванадцята Перлина" - успішно зданий в експлуатацію.
2015-08-03 10:27
0
В Обране
Додано в Обране Перейти
«Мы строим будущее!». Ответственный бизнес с «большим сердцем»
Автор: DOM.RIA.com
на правах реклами
Kadorr Group стремится наполнить жизнь своих жильцов комфортом и красотой
2015-06-30 10:21
0
В Обране
Додано в Обране Перейти
×
Вам подобається ця сторінка?
Відміна
Дякуємо за ваш відгук!