Агентство нерухомості Агентство нерухомості ГРАНД

Продажа квартир Продажа домов Долгосрочная аренда квартир

 • Інформація про агентство

  Агентство нерухомості R.Гранд засновано в 2009 році. З 2007 року керівництво агентства входить в Асоціацію Фахівців з Нерухомості України. З 2014 року очолює посаду Регіонального представника АСНУ Закарпатської області.

  grand-house.uz.ua – сильна команда менеджерів і фахівців в галузі нерухомості, яка принесе Вам стабільність, стійкість та гарантію високої якості обслуговування.

  АН R.Гранд - рієлторське агентство нерухомості, яке надає своїм клієнтам повний спектр послуг високої якості.

  Продаж та оренда нерухомості Ужгорода, а також Закарпаття в цілому, містить базу комерційної нерухомості, земельних участків, офісів, та елітної нерухомості - будинків, котеджів, квартир.

  Широкий вибір об'єктів нерухомості дозволяє запропонувати кожному клієнту оптимальне для нього рішення з придбання або оренди житлової, комерційної або заміської нерухомості.

  Рієлтори агентства готові надати клієнтам повний спектр професійних послуг, відповідних найвищими міжнародними стандартами: від надходження заявки до укладення угоди.

  У своїй роботі ми постійно впроваджуємо новітні технології, що дозволяють прискорити роботу з інформацією і підвищити ефективність і якість роботи наших рієлторів.

  Кваліфіковані рієлтори нашого агентства вільно володіють іноземними мовами, які допоможуть Вам вирішити питання пов'язані з нерухомістю, що дасть не тільки необхідні рішення, але і збереже Ваш час та зусилля.

  Ми завжди відкриті до будь-яких відгуків, порад та пропозицій.

  Ваша думка важлива для нас!

Читати більше

Вся нерухомість
Введіть місто, район
Ціна, $
Для пошуку по розширеним параметрам виберіть тип операції та категорію
Скинути Пошук