Каталог застройщиков Черновцов

Застройщик Чернівецький домобудівний комбінат

Логотип строительной компании Чернівецький домобудівний комбінат
37
лет на рынке
2
объекта всего
Адрес: Отдел продаж Чернівецький домобудівний комбінат
Черновцы, ул. Николаевская ,36 «В»
(037) xxx xx xx показать
Отдел продаж работает с 9:00 Вт

Сданые объекты (1)

ЖК по ул. Украинская, 44 А

ЖК по ул. Украинская, 44 А

ул. Украинская, 44 «А», р‑н Центр, Черновцы
 
 

О строительной компании

Чернівецький домобудівний комбінат було створено в 1983 році. Організаційна структура підприємства направлена на виконання всіх будівельних робіт та виробництво залізобетонних виробів . «Чернівецький домобудівний комбінат» оперує на ринку будівництва, забезпечує населення комфортабельним, безпечним та недорогим житлом. «Чернівецький домобудівний комбінат» - це потужна будівельна організація, яка володіє сучасними методами будівництва в сейсмічних районах, до яких відноситься місто Чернівці.

 

Основний напрямок роботи підприємства - будівництво житлових будинків і об’єктів соціально-культурного призначення, виготовлення товарного бетону і збірного залізобетону, будівництво житлових будинків для продажу фізичним та юридичним особам, посередницькі послуги. Виробнича база підприємства складається із бетонно-розчинного, арматурного, формувального, ремонтно-механічного цехів, складських приміщень для зберігання будівельних матеріалів, парку автомобільної та спеціальної техніки, лабораторії для проведення випробувань будівельних виробів і матеріалів. Якість продукції забезпечують висококваліфіковані спеціалісти, контроль лабораторії.

 

Середній стаж інженерно-технічних робітників складає понад 10-20 років. Будівельна історія підприємства нараховує більше 30 років і є досить успішною. За цей період Домобудівний комбінат побудував більше - 47 тис. квартир. З 1983 року підприємством побудовано в м.Чернівці: - 185 панельних житлових будинків - 35 висотних цегляних житлових будинків.


Проданные объекты от застройщика Чернівецький домобудівний комбінат

ЖК по ул. Фрунзе, 2з

ЖК по ул. Фрунзе, 2з

ул. Фрунзе Михаила, 2 «З», р‑н Центр, Черновцы
 
 

Застройщик Чернівецький домобудівний комбінат является девелопером недвижимости в Черновцах уже 37 лет. За время своей деятельности строительная компания сдала в эксплуатацию 2 новостройки. Не полагайтесь слепо на рейтинги строительных кампаний, а читайте отзывы и проверяйте достоверность информации лично. Следите внимательно за наличием необходимых документов и разрешений на строительство у застройщиков. Проверяйте темп и качество выполняемых работ, посещайте при возможности стройплощадку чтобы увидеть наличие материалов, скорость строительства, а также качество выполняемых работ!