Каталог застройщиков Броваров

Броварський заводобудівельний комбінат

Логотип строительной компании Броварський заводобудівельний комбінат
27
лет на рынке
1
объект всего
Адрес: Отдел продаж Броварський заводобудівельний комбінат
Бровары, ул. Чубинского
(050) xxx xx xx показать

Строящиеся (1)

ЖК Саванна сити

ЖК Саванна сити

ул. Чубинского, Бровары
 
от 11 000 грн/м²

О компании

Броварський заводобудівний Комбінат є потужним підрозділом групи компаній, які займаються виробництвом будівельних матеріалів, будівництвом житлової та комерційної нерухомості, операцій з нерухомістю на ринку України і Київської області. На сьогоднішній день Броварським ЗСК як самостійним підприємством було побудовано більше 30 000 м2 житла економ-, бізнес- і люкс-класу, а також близько 2000 м2 торгово-офісних приміщень.

Броварський заводобудівний Комбінат створений в 1992 році як підрозділ з будівництва житлової та промислової нерухомості на базі Броварського Заводу Будівельних Конструкцій, підприємства з більш ніж 45-річним досвідом роботи в сфері виготовлення будівельних конструкцій і матеріалів з залізо-і перлітобетону. Завдяки багаторічній практиці в створенні будівельних матеріалів, співробітництво з провідними проектними організаціями, першокласному інженерного персоналу, прозорості у веденні справ в поєднанні з глибоким розумінням тенденцій на будівельному ринку України БЗСК стало одним з найбільш успішних будівельних підприємств Київського регіону.

У 2004 році в зв'язку з ростом масштабів будівництва житлової та комерційної нерухомості було прийнято рішення виділити підрозділ в самостійне підприємство ТОВ «Броварський заводобудівний Комбінат». Державна реєстрація нової юридичної особи проведена 27 вересня 2004р. БЗСК діє на підставі Статуту прийнятого на загальних зборах дванадцяти учасників підприємства.

Документы