Ми використовуємо cookie-файли
Це робиться для зручнішого пошуку та користування сервісами. Детальніше — в «Політиці використання файлів cookie».

ЖК пров. 1-й Константиновича, 13

ВінницяЛенінськийвул. Болгарська(Константиновича), 13
Показати на карті
від 1 670 834 грнвід 38 060 $від 39 510 грн за м²від 900 $ за м²

Характеристики ЖК пров. 1-й Константиновича, 13

Дата здачі: 2 кв. 2027
Всього секцій: 2 секції
Забудовник:Googol Development
Будуються: 2 секції
Парковка:Гаражні бокси
Паркомісць:8
Територія:Двір без машин
Оздоблення:Чорнова
Технологія:Цегла
Поверховість:3
Опалення:Індивідуальне опалення
Тип стін:Цегла
Утеплення:Пінополістиролом, мінеральною ватою
Договір:Договір купівлі-продажу майнових прав
Стеля:2.8 м
Клас:Елітні
К-сть квартир:24
Переглянути характеристики
ПЕРЕВІРЕНО

Ціни на нерухомість в ЖК пров. 1-й Константиновича, 13 від забудовника

10 вересня 2026 оновлено інформацію по цінах та плануваннях
Здача 2 квартал 2027 р.
$
грн
1 кімнатні
6 квартир
від 48.8 м²
від 900 $ за м²
від 48 800 $
2 кімнатні
2 квартири
від 66.5 м²
від 1 000 $ за м²
від 73 150 $
Студії
1 студія
від 34.6 м²
від 1 100 $ за м²
від 38 060 $

Графік зміни мінімальної ціни за м², $

947
2025 жовт
940
лист
934
груд
909
2026 сiч
918
лют
925
бер
940
квiт
900
трав
889
черв
890
лип
883
серп
883
вер

Умови купівлі

Розтермінування від забудовника
Недоступно
єОселя на готове житло
Недоступно
Кредитування
Недоступно
єВідновлення
Недоступно
Житловий ваучер
Недоступно
ПЕРЕВІРЕНО

Хід будівництва

17 вересня 2026 року спеціалісти DIM.RIA особисто перевірили етап будівництва

Секція 1

Зведення зовнішніх стін
Дата здачі 2 кв. 2027

Секція 2

Зведення зовнішніх стін
Дата здачі 2 кв. 2027
Детальніше про хід будівництва
Googol Development
Забудовник
Googol Development
Відділ продажу працює
Пн-Пт · 11:00-20:00
Сб · 11:00-20:00
Нд · 11:00-20:00
96%
Рейтинг забудовника від DIM.RIA
Працює з DIM.RIA більше 5 років
У забудовника 19 ЖК

Розташування ЖК пров. 1-й Константиновича, 13

Вінниця, Ленінський, вул. Болгарська(Константиновича), 13

Поруч з ЖК пров. 1-й Константиновича, 13

Навчальні заклади

4 хв
Школа "Гарант"
7 хв
Центр розвитку "ORIGAMI"

Дитячий садок

5 хв
Дитячий садок № 1 "Слов'яночка"

Лікарня

7 хв
Лор-центр Альтамедика, Амосова, 26А
8 хв
Центр стопи
8 хв
Медичний центр "Альтамедика"

ТЦ, ринок, магазини

12 хв
Садовый центр "Татьянин сад"
14 хв
Торговий центр "Ізумруд"
15 хв
Labirynt
15 хв
Анталія М'ясо

Паркові зони

10 хв
Фермерське господарство "Любава сад 2014"
17 хв
Dub-Veletenʹ

Транспортна розв'язка

23 хв
вул. Скалецького
41 хв
Автовокзал "Західний"

Школа

Рейтинг району Ленінський

7.9
Загальний рейтинг
7.9
Транспорт
7.7
Інфраструктура
7.8
Зони відпочинку
8.2
Безпека
7.9
Екологія
Читати всі 4 відгуки
Додати відгук

Популярні запитання

Скільки коштує метр квадратний в ЖК пров. 1-й Константиновича, 13?
Коли ЖК пров. 1-й Константиновича, 13 планують здати в експлуатацію?
Скільки коштує квартира в ЖК пров. 1-й Константиновича, 13?
Хто забудовник ЖК пров. 1-й Константиновича, 13?
Де розташовується ЖК пров. 1-й Константиновича, 13?
Оцініть сторінку пропозиції
DIM.RIA.comНовобудовиНовобудови ВінниціЖК пров. 1-й Константиновича, 13