Ми використовуємо cookie-файли
Це робиться для зручнішого пошуку та користування сервісами. Детальніше — в «Політиці використання файлів cookie».
Всі пропозиції від забудовника продані
Дивіться квартири в ЖК по вул. Л. Малої на вторинному ринку
Показати пропозиції

ЖК по вул. Л. Малої

Харківметро Холодна гораНовобаварськийпросп. Любові Малої(Постишева), 36
Показати на карті

Характеристики ЖК по вул. Л. Малої

Дата здачі: 4 кв. 2016
Всього секцій: 1 секція
Забудовник:Житлобуд-1
В експлуатації: 1 секція
Проданих: 1 секція
Технологія:Цегла
Поверховість:9
Клас:Економ
К-сть квартир:63
Квартири розпродано
ПЕРЕВІРЕНО

Хід будівництва

01 грудня 2016 року спеціалісти DIM.RIA особисто перевірили етап будівництва
Детальніше про хід будівництва
Житлобуд-1
Забудовник
Житлобуд-1
Відділ продажу не працює
У забудовника 42 ЖК

Розташування ЖК по вул. Л. Малої

Харків, Новобаварський, просп. Любові Малої(Постишева), 36
Вокзальна   ·   27 хвЦентральний ринок   ·   28 хвХолодна гора   ·   30 хв

Поруч з ЖК по вул. Л. Малої

Школа

Дитячий садок

ТЦ, ринок, магазини

Паркові зони

Транспортна розв'язка

Рейтинг району Новобаварський

6.2
Загальний рейтинг
6.1
Транспорт
6.2
Інфраструктура
6.0
Зони відпочинку
6.0
Безпека
6.5
Екологія

Популярні запитання

Коли ЖК по вул. Л. Малої планують здати в експлуатацію?
Хто забудовник ЖК по вул. Л. Малої?
Де розташовується ЖК по вул. Л. Малої?
Оцініть сторінку пропозиції