Ми використовуємо cookie-файли
Це робиться для зручнішого пошуку та користування сервісами. Детальніше — в «Політиці використання файлів cookie».

ЖК Асторія

Івано-ФранківськБамвул. Гетьмана Івана Мазепи
Показати на карті
від 2 178 330 грнвід 48 300 $від 49 610 грн за м²від 1 100 $ за м²

Характеристики ЖК Асторія

Дата здачі: 2 кв. 2029
Всього будинків: 8 будинків
Забудовник:Socium Developer
Будуються: 1 будинок
В проєкті: 7 будинків
Парковка:Підземний паркінг, наземний паркінг
Паркомісць:280
Технологія:Монолітно - каркасна
Поверховість:Від 10 до 16
Опалення:Індивідуальне електричне опалення
Тип стін:Керамоблок
Стеля:Від 2.7 м до 3.7 м
Клас:Комфорт
К-сть квартир:963
ПЕРЕВІРЕНО

Ціни на квартири в ЖК Асторія від забудовника

13 жовтня 2026 оновлено інформацію по цінах та плануваннях
Здача 2 квартал 2029 р.
$
грн
1 кімнатні
6 планувань
від 42 м²
від 1 150 $ за м²
від 48 300 $
2 кімнатні
2 планування
від 67.5 м²
від 1 100 $ за м²
від 74 250 $

Умови купівлі

30 вересня 2026 перевірено інформацію по умовах розтермінування
Розтермінування від забудовника
Розтермінування 0% до 32 міс., перший внесок від 35%
єОселя на готове житло
Недоступно
Кредитування
Недоступно
єВідновлення
Недоступно
Житловий ваучер
Недоступно
ПЕРЕВІРЕНО

Хід будівництва

30 вересня 2026 року спеціалісти DIM.RIA особисто перевірили етап будівництва

Будинок 1

Підготовка ділянки
Дата здачі 2 кв. 2029

Будинок 2

В проєкті
Дата здачі невідома

Будинок 3

В проєкті
Дата здачі невідома

Будинок 4

В проєкті
Дата здачі невідома

Будинок 5

В проєкті
Дата здачі невідома

Будинок 6

В проєкті
Дата здачі невідома

Будинок 7

В проєкті
Дата здачі невідома

Будинок 8

В проєкті
Дата здачі невідома
Детальніше про хід будівництва
Socium Developer
Забудовник
Socium Developer
Відділ продажу працює
Пн-Пт · 9:00-18:00
89%
Рейтинг забудовника від DIM.RIA
Працює з DIM.RIA більше 5 років
У забудовника 11 ЖК

Розташування ЖК Асторія

Івано-Франківськ, Бам, вул. Гетьмана Івана Мазепи

Рейтинг району Бам

6.8
Загальний рейтинг
7.2
Транспорт
6.8
Інфраструктура
7.1
Зони відпочинку
6.1
Безпека
6.7
Екологія
Читати всі 16 відгуків
Додати відгук

Популярні запитання

Скільки коштує метр квадратний в ЖК Асторія?
Коли ЖК Асторія планують здати в експлуатацію?
Скільки коштує квартира в ЖК Асторія?
Хто забудовник ЖК Асторія?
Де розташовується ЖК Асторія?
Оцініть сторінку пропозиції