Продам помещение свободного назначения в Черновцах, район Садгорский, Ярослава Мудрого 62, площадь 1260 кв.м

1 из 16
- Смотреть все 16 фотографий
- Рассрочка/Кредит
- Вторичное жилье
Продажа помещения свободного назначения
- 25 помещений
- 3 этажа
- Площадь 1260 м²
- Предложение от собственника
Описание
На території підприємства розташований автосервіс вантажних та легкових автомобілів, мойка і TIR-паркінг. Форма власності приватна. На землю - акт на користування. Продавець - юр. особа, платник ПДВ.
Будівля знаходиться в хорошому технічному стані. Загальна площа 1260м.кв. Має 3 поверхи по 400м.кв. + підвал 60 м.кв., та 2 окремих входи. В наявності всі види інженерних комунікацій. Має вільний заїзд з центральної дороги. Газ (на 2 та 3 поверсі розведена автономна система опалення). Є можливість заміни газових котлів на твердопаливний.
Земельна ділянка для обслуговування 0, 1 га., частково асфальтована під паркінг.
Електропостачання будь якої виробничої потужності. Вода, інтернет. В 2018 році зроблений капітальний ремонт даху (перекритий єврорубероїдом, 7 років гарантії).
Вся будівля обладнана діючою пожежною сигналізацією та системою контролю доступу.
На першому поверсі були розташовані актовий зал та кабінети бухгалтерії. Приміщення знаходяться в задовільному стані, зачищене, підготовлене до будь-якого перепланування та ремонту.
На другому поверсі розташоване кафе, столова та санвузли. Приміщення знаходиться в хорошому технічному стані, зроблений косметичний ремонт. Частково обладнане для використання за первинним призначенням.
Обидва поверхи при незначних технічних переплануваннях можуть бути об’єднані в суцільні виробничі приміщення без перегородок та використовуватись для ведення будь-якого виду бізнесу.
Третій поверх. Офісний центр з сучасним євроремонтом - 15 окремих офісних приміщень по 17 -25 м.кв., включаючи кабінет керівника.
Підвальне приміщення. Площа 60м.кв. Потребує капітального ремонту.
Головне підприємство забезпечує вільний заїзд та доступ до приміщень. Цілодобова охорона, відеоспостереження. Вночі + службові собаки.
Є можливість надання додаткових послуг: ремонту та обслуговування автомобілів, мойки та TIR- паркінгу,
Розглядається продаж як всього корпусу, так і кожного поверху окремо. Загальна вартість 7000000грн.
Тел. Конт. XXXXXXXXXX