Объявление удалено и не участвует в поиске Предложение не актуально, поэтому в объявлении не отображаются контакты продавца. Просмотрите рекомендации или подпишитесь на похожую недвижимость

Продажа 1 этажного дома с садом и участком на 22 сотки, 84 кв. м, 4 комнаты

2 670 $ за объект  ·  100 000 грн   ·  1 190 грн за м²
 • Усім хто любить природу, свіже повітря та мріє про власне сільське господарство!
  Пропонуємо вашій увазі газифікований будинок в чудовому затишному місці.
  Будинок знаходиться в селі Галка, Роменського району Сумської області, в 25 км від районного центру. Дорога до села асфальтована, до будинку з твердим покриттям.
  Село розташоване серед лісів та полів, поряд протікає річка, ставки. Будинок знаходиться на в'їзді в село, оточений вільними землями та лугами, що немаловажно для ведення особистого господарства.
  Загальна площа будинку 84 м.кв., складається з 4 жилих кімнат, коридора та підсобного приміщення. Будинок цегляний, обкладений плиткою. Опалюється газовим котлом, електро- та грубою (для твердого палива). Також збереглася українська піч, де ви зможете випікати смачні пиріжки та готувати домашній борщ. У холодну пору року можна зігрітися «на печі» та потішити себе «на лежанці». Всі зручності в будинку.
  В будинок підведено 380В, воду з центрального водогону. Є свердловина, глибиною близько 30 метрів зі смачною, завжди прохолодною водою. На території подвіря (всього 22 сотки) розташовані: газифікована літня кухня, автомобільний гараж, сарай для худоби, погріб, інші допоміжні споруди. Державний акт на земельну ділянку в наявності. Також є державний акт на землю для ведення особистого селянського господарства (всього 0, 6848га). При бажанні є можливість обробляти інші вільні землі.
  Будинок в жилому стані (на даний час там проживають власники), огороди постійно обробляються та удобрюються. Восени отримуються гарні урожаї с/г культур.
  Більш детальна інформація за телефоном, при необхідності скину додаткові фото на вайбер.
  Ціна - ДОГОВІРНА!!!
Полное описание
 • Объявление создано 16 сен.  ·  
 • ID 23264688  ·  
 • Просмотров 0
Объявление удалено и не участвует в поиске Предложение не актуально, поэтому в объявлении не отображаются контакты продавца. Просмотрите рекомендации или подпишитесь на похожую недвижимость