Объявление удалено и не участвует в поиске Предложение не актуально, поэтому в объявлении не отображаются контакты продавца. Просмотрите рекомендации или подпишитесь на похожую недвижимость

Продажа 2 этажного дома с камином и участком на 12 соток, 400 кв. м, 4 комнаты, на Ярова

900 000 $ за объект  ·  31 690 143 грн   ·  2 250 $ за м²
 • Оперативный показ
 • Спокойный район
 • Для большой семьи
 • LuxEstate пропонує на продаж енергоефективний та функціональний будинок у середземноморському стилі у КМ Денді, Віта-Поштова.
  Загальна площа всіх будівель на ділянці становить 400м2: основний будинок з терасою, підсобне приміщення, генераторна.
  Загальна площа основного будинку 302м2. Будинок збудований на 2 поверхи. Плануванням передбачено: 1-й поверх кухня-вітальня з каміном та виходом на терасу з піччю, з/в, котельня, 2 гардероби та пральня; 2-й поверх майстер-спальня з 2 з/в та вбиральні, кабінет з виходом на балкон, 3 спальні кімнати з в/в та вбиральнями.
  У будинку закінчено всі чернові роботи, не мебльовані. Заведено комунікації: електрику 30кВт, свердловину, комбіноване опалення, септик з полями фільтрації, на даху встановлена геліосистема під гарячу воду.
  При будівництві будинку використовувалися якісні матеріали та останні технології будівництва.
  Ділянка 12 соток. На території виконано ландшафтний дизайн, встановлено систему автополиву, посаджено декоративні клени, квітучі рожеві сакури. На ділянці обладнано зону BBQ, встановлено генератор з виробленням 18кВт, підсобне приміщення. На ділянці можна припаркувати 2-3 авто.
  Будинок знаходиться за 15к від Києва, зручна транспортна розв'язка.
  На фото викладено варіант дизайн-проекту, який пропонується у подарунок та під реалізацію.
  Вам потрібно купити чи продати, зняти чи здати елітну нерухомість LUX-ESTATE це найкращий вибір.
  Запрошуємо клієнтів до співпраці з елітної нерухомості!
Полное описание
 • Объявление создано 29 апр  ·  
 • ID 22837744  ·  
 • Просмотров 0
Объявление удалено и не участвует в поиске Предложение не актуально, поэтому в объявлении не отображаются контакты продавца. Просмотрите рекомендации или подпишитесь на похожую недвижимость