Осінній будівельний форум відбудеться у Львові

Осінній Будівельний форум відбудеться при підтримці DOM.RIA 03-06 жовтня.

Поделись новостью с другом:
Поделись новостью с другом:
форум

Вже вкотре місто Львів приваблює до себе не тільки туристів на цікаві культурні та розважальні заходи, але й збирає ділове коло професіоналів та осередок малого та середнього бізнесу. Таким професійним майданчиком є Осінній Будівельний форум , який відбудеться при підтримці DOM.RIA 03-06 жовтня 2017 року у Виставковому центрі «Південний-ЕКСПО» за адресою: м.Львів, вул.Щирецька, 36. В рамках Форуму проходить три взаємодоповнюючі події: XXXVI Міжнародна виставка «БудЕКСПО-Осінь», XI Спеціалізована виставка «ОПАЛЕННЯ» та XI Спеціалізована виставка «АЛЬТЕРНАТИВНА ЕНЕРГЕТИКА».

Ми акцентуємо Вашу увагу на тому, що Форум відбувається під гаслом: «На шляху до енергоефективності», адже, питання енергонезалежності та енергоефективності є дуже актуальним на даний час і нашим завданням є підтримати та допомогти компаніям впровадити в життя новітні технології, сучасні розробки у сфері альтернативної енергетики, дати поштовх до розвитку енергоефективних рішень. Більше 120 компаній з усіх регіонів України, кожного року активно приймають участь у Форумі, демонструючи широкий вибір будівельних та оздоблювальних матеріалів, віконних та дверних конструкцій, сучасних систем опалення, вентиляції та кондиціонування, різноманітних фасадів, Окрему нішу займає спеціальна експозиція твердопаливних котлів та біопалива, сонячна та вітрова енергетика. Також, на Вас чекають цікаві дизайнерські рішення для оформлення Вашої оселі, широкий вибір пропозиції від компаній забудовників.

Тема екології, та збереження довкілля завжди присутня в рамках виставки « Альтернативна енергетика», тому підсилюючи важливе значення в 2017 році ми запланували нову експозицію «Електромобілі – наше майбутнє!» На Вас очікуватимуть пропозиції від дилерів та імпортерів відомих автомобільних брендів, а саме електромобілі, гібриди, зарядні пристрої і т.д. В цьому році Організатори в рамках виставки «Буд-ЕКСПО» планують розширити виставку за рахунок нової експозиції дорожньої будівельної техніки, що має велике значення для розвитку інфраструктури міста та області.

Контакти Оргкомітету: ПрАТ «Гал-ЕКСПО», Тел.: (032) 297-06-28, 0676758318

Expo1@gaelxpo.lviv.ua

www.galexpo.com.ua/budos

Поделись новостью с другом:
На DOM.RIA ищут:

Интересные новости

19.01.2018 37
Подошла к концу рабочая неделя, а с ней закончились и новогодние праздники. Но на строительной площадке Жилого Комплекса "Лазурный" даже в праздничные дни не прекращаются работы
В украинских вузах вводят программы по повышению энергоэффективности
19.01.2018 515
Министерство образования и науки при поддержке Европейского инвестиционного банка приступило к первому этапу по повышению энергоэфективности вузов.
Черкасская область: штрафы и проверки строительства
19.01.2018 415
За 2017 год Государственной архитектурно-строительной инспекцией было проведено 57 проверок и был наложен штраф на 1,5 млн грн.
наверх