Наймасштабніший захід року фахівців ринку нерухомості України

Форум відбудеться 16-17 грудня в м. Київ в приміщенні "Inveria Flow Space", вул. Володимирська 49А.

Поделись новостью с другом:
Поделись новостью с другом:
форум недвижимость

В грудні ринок нерухомості України очікує наймасштабніший щорічний захід - V НАЦІОНАЛЬНИЙ ФОРУМ ФАХІВЦІВ РИНКУ НЕРУХОМОСТІ УКРАЇНИ #iREALUKRAINE, який цього року організовується спільно FIABCI Україна та СФНМУ (Спілкою Фахівців Нерухомого Майна України) та при підтримці DOM.RIA. Форум відбудеться 16-17 грудня в м. Київ в приміщенні "Inveria Flow Space", вул. Володимирська 49А. Більш ніж 100 представників ринку нерухомості України - ріелтори, забудовники, архітектори на інші фахівці планують відвідати Форум, в рамках якого відбудеться унікальна подія - Перша Українська Фабрика Бізнес-ідей FIABCI, під час якої буде розроблено прогноз розвитку ринку нерухомості України на найближчі 10 років. Також всі бажаючі можуть взяти участь у щорічному Конкурсі «Професійне Визнання 2016р.» та Рейтингу «Кращі Ріелторські Компанії 2016р.» від Спілки Фахівців Нерухомого Майна України.

Всіх учасників Форуму очікує 2-денна Програма, яка передбачає: лекції відомих спікерів - професіоналів ринку нерухомості та експертів FIABCI (Артур Оганесян, Україна, Володимир Комісаров, Латвія, Вааг Мовсесян Франція та ін.), практичні кейси, розробку ймовірних сценаріїв розвитку ринку нерухомості України на наступні 10 років, професійне та неформальне спілкування та святкові вечірки! Для отримання прогнозу розвитку ринку нерухомості України буде застосовуватись технологія Foresight (переклад з англ. «передбачення»), якою з учасниками поділяться найкращі бізнес-тренери та фасилітатори України Євген Пестерников, Олексій Світличний, Альона Беца і Катерина Пилипчук. За результатами участі кожен відвідувач Форуму #iREALUkraine отримає нові знання, бачення розвитку власного бізнесу в умовах розвитку ринку України, нові ідеї щодо більш ефективної роботи на ринку, нові бізнес-контакти, нових бізнес-партнерів, друзів та незабутні враження! Найперспективніші інноваційні рішення для ринку нерухомості отримають відзнаку #iREALAward та менторську підтримку від FIABCI-Україна протягом року після заходу.

V Національний Форум #iREALUkraine відбудеться за підтримки Silver СПОНСОРІВ: медіа-групи AVISO та тренінгового центру REALTrainings! Отримати більш детальну інформацію та придбати квитки на Форум можна тут: www.ireal2016.com.ua

Чекаємо на Вас!

Команда організаторів СФНМУ, FIABCI-Україна Любов Фурса +38 067 547 32 39 lubovfursa@rambler.ru

Марина Шевченко +38050 604 52 47 marina.shevchenko@gmail.com

FIABCI-Україна – представництво в Україні Міжнародної Федерації Нерухомості FIABCI International, основною метою створення якої є об’єднання фахівців з нерухомості, представлення та захист їх інтересів на світовому ринку нерухомості. Місія FIABCI-Україна є сприяння розвитку ринку нерухомості України шляхом використання накопиченого світового досвіду та просування інтересів вітчизняних професіоналів . Організація займається проведенням навчальних семінарів та майстер-класів в сфері нерухомості. На сьогоднішній день FIABCI-Україна об’єднує близько 60 компаній в 17 регіонах України.

Поделись новостью с другом:
На DOM.RIA ищут:

Интересные новости

вчера 02:03 81
Как снимали ролик, наглядно демонстрирующий опасности, что подстерегают человека, планирующего купить квартиру на вторичном рынке.
В Киеве мусоросборники будут сдавать в аренду
25.05.2018 348
Помещения мусоросборников в жилых домах будут сдавать в аренду. Помещения предложат также предпринимателям под торговлю.
Романтизм, прованс и хай-тек в дизайнах недели на DOM.RIA
25.05.2018 135
Сделать в квартире особенный ремонт хочется каждому собственнику. Какой вариант выбрать – вопрос довольно сложный. Представляем подборку интересных интерьеров недели.
наверх