Несумний будинок на Печерську

Відкрилась перша «будинкова» бібліотека в холі ЖК «Бульвар Фонтанів»!

Поделись новостью с другом:
Поделись новостью с другом:
Бульвар Фонтанов

25 листопада 2016 року в холі будинку столичного преміального ЖК «Бульвар Фонтанів» відкрилась сучасна будинкова бібліотека для мешканців комплексу. Ініціатором створення бібліотеки у холі став колектив проекту ЖК «Бульвар Фонтанів», який завжди дослухається до побажань мешканців, підтримує інноваційні ідеї щодо розширення лінійки сервісу та додаткових можливостей для власників преміального житла. Читати мешканцям стане тепер не тільки цікавіше, але й зручніше, адже багато книжкових новинок можна побачити прямо у своєму домі,на стилізованих бібліотечних поличках, що зручно розташувались у комфортному холі будинку. Книги, що розміщенні тут, пропонуються абсолютно безкоштовно й розраховані на різний вік, стать та уподобання. Тепер, якщо є вільний час та бажання зануритись у світ пригод, науки та цікавих історій, не обов’язково бігти до книжкової крамниці –сучасні книги різними мовами є просто у холі будинку. Підтримуючи світовий рух з буккросінгу, організатори бібліотеки розраховують й на бажання мешканців ділитися й своїми запасами книг, які вже давно прочитані, але можуть буди цікавими сусідам по будинку. Це свого роду традиція добросусідства, яка завжди була популярна в Україні та Европі. Першу сучасну бібліотеку у холі ЖК відкрив київський письменник Мітя Хопта, який також на відкритті презентував свою книгу «Дім, де живуть», що була видана за підтримки видавництва «Саміт Книга» та ЖК «Бульвар фонтанів». Цей вигаданий будинок автора книги чимось нагадує сам Бульвар Фонтанів - адже, коли під одним дахом збираються цікаві люди, неодмінно буде місце різним дивам та неймовірним історіям.

Квартал фонтанов

Живе спілкування, невимушена атмосфера, безпека та просторий хол ЖК «Бульвар Фонтанів» - все це створювало у гостей вечірки особливе та надзвичайно комфортне відчуття - «бути,як вдома» . Світлана Касамара, керівник центру продажів ЖК «Бульвар Фонтанів»: «Бібліотека у холі - це лише старт тих додаткових сервісів, що вже зовсім скоро будуть запропоновані мешканцям нашого комплексу. В планах – відкриття великого спільного простору – видової лаунж-зони для мешканців, яка стане сучасним простором для відпочинку, спілкування, знайомств та зустрічей. Ми постійно працюємо над розширенням асортименту наших послуг, пропонуючи жителям ЖК преміум-класу лише якісні рішення, які б могли задовольнити найбільш вибагливих мешканців преміального комплексу».

Інформаційна справка:

ЖК «Бульвар Фонтанів» - комплекс преміум-класу, який розміщений в історичному центрі міста Києва, на перетині вулиць Саперне Поле та Патріса Лумумби. Один з небагатьох комплексів країни, де реалізується передова концепція – двір без машин. Родзинкою комплексу є каскад фонтанів, довжина якого становитиме 150 м, висота струменів- від 2 до 6 метрів. Площа комплексу під будівництво займає - 4,06га, загальна площа – біля 179 тыс. кв. м, загальна площа квартир – 83660 тис. кв. м, загальна площа нежитлових приміщень – 12786 тис. кв. м, кількість будинків – 4, кількість поверхів – 8-24, кількість квартир – 811, ємність паркінгу – 900 м/місць. Замовников проекту «Бульвар Фонтанів» є інвестиційно-девелоперська компанія UDP, девелопер проекту – компанія повного циклу –«City One Development», генеральний підрядник – будівельна компанія Devenstroy.

Поделись новостью с другом:

Так же в рубрике Новости застройщиков:

На DOM.RIA ищут:

Интересные новости

ЕСПЧ призвал отменить мораторий на продажу земель
вчера 16:30 151
Европейский суд по правам человека признал незаконным запрет на покупку и продажу земель сельскохозяйственного назначения в Украине.
Квартира с ремонтом от застройщика – выгодно ли?
вчера 16:28 5038
Квартиры в новостройках продаются с ремонтом и без чистовой отделки. Что нужно знать, выбирая жилье с готовым ремонтом, – читайте далее.
вчера 15:43 20
Вместе с комфортом и инновациями все жители ЖК «Традиция» теперь могут оценить еще одно преимущество внутренней инфраструктуры - подземный паркинг.
наверх