Розпочато резервування квартир в новому житловому комплексі ЕКО-ДІМ по вулиці Стрийській-Вернадського.

Проектований в сучасному європейському стилі будинок на 8 та 10 поверхів з використанням енергоефективних технологій, з підземним паркінгом.

Поделись новостью с другом:
Поделись новостью с другом:

Переваги попереднього резервування: 

Новий комплекс ЕКО-ДІМ на Стрийській.

Проектований в сучасному європейському стилі будинок на 8 та 10 поверхів з використанням енергоефективних технологій, з підземним паркінгом. Кожна квартира буде оснащена двофункційним котлом та радіаторами, лічильниками та комунікаціями. Передбачені покращені склопакети.

Угоди купівлі-продажу квартир заключатимуть через  фонди фінансування будівництва – надійну та законну схему купівлі квартир на первинному ринку.

Виконавчим комітетом міської ради наприкінці серпня затверджено містобудівні умови та обмеження для новобудови ЕКО-ДІМ на Стрийській.

детальніше про новобудову ЕКО-ДІМ на Стрийській

Варто нагадати, що вже цього року компанія ЕКО-ДІМ здала в експлуатацію три новобудови у Львові, відкрила два нових дитячих центри і за першими підсумками року єдина серед будівельних компаній увійшла в 50 найбільших платників податків Львівщини.

Поделись новостью с другом:

Так же в рубрике Новости застройщиков:

На DOM.RIA ищут:

Интересные новости

На что влияет фасад новостройки
вчера 16:45 18
Оригинальный фасад жилого комплекса – одна из составляющих успеха среди инвесторов. Так ли это? Рассмотрим тенденции строительства новостроек.
Монетизация субсидий для населения начнется с 1 января 2019
вчера 16:22 76
Владимир Гройсман сообщил, что с 1 января 2019 года будет проведена монетизация субсидий. Это повысит адресность выплат и сделает невозможным злоупотребления в этой сфере.
вчера 16:04 35
Внимание-внимание! Компания Evrodim начинает продажу третьей очереди коттеджного городка “Новая Александровка”
наверх