7 конференція з нерухомості DOM.RIA для ріелторів і забудовників пройде у Києві

  • Дата публикации: 06.09.2016
  • Автор: DOM.RIA.com
  • Просмотров: 2750
  • События

25 листопада 2016 року в Києві відбудеться 7 конференція з нерухомості DOM.RIA.

Поделись новостью с другом:
Поделись новостью с другом:

25 листопада 2016 року в Києві відбудеться 7 конференція з нерухомості DOM.RIA.

Цьогоріч ми готуємо для учасників можливість отримати унікальні знання від авторитетного фахівця у сфері маркетингу Андрія Длігача та визнаного експерта з ріелторських технологій Артура Оганесяна. На учасників чекають практичні поради від найуспішнішого копірайтера СНД Дениса Каплунова, навики ефективних продажів від Валерія Глубоченко, обмін досвідом роботи з нерухомістю з колегами, дискусії на злободенні питання ринку нерухомості — і це ще далеко не все! Слідкуйте за оновленнями інформації про спікерів, теми доповідей та умови участі у новинах.

В цьому році учасникам надано унікальну  нагоду самостійно обрати спікерів та теми, які вони хотіли б почути на 7 конференції з нерухомості DOM.RIA. Залишайте свої побажання організаторам на сторінці конференції!

31 учаснику вже пощастило виграти безкоштовну участь у конференції. Випробуйте і ви свою вдачу! Долучайтеся до зустрічі у Facebook, де щомісяця проходить розіграш квитків на 7 конференцію з нерухомості DOM.RIA.

Конференція відбудеться 25 листопада у «Гольф-Центрі» на Оболонській набережній!

6 конференція DOM.RIA зібрала 307 учасників з усієї України, згадайте як це було. 

Поделись новостью с другом:

Так же в рубрике События:

На DOM.RIA ищут:

Интересные новости

сегодня 02:03 24
Как снимали ролик, наглядно демонстрирующий опасности, что подстерегают человека, планирующего купить квартиру на вторичном рынке.
В Киеве мусоросборники будут сдавать в аренду
вчера 13:50 271
Помещения мусоросборников в жилых домах будут сдавать в аренду. Помещения предложат также предпринимателям под торговлю.
Романтизм, прованс и хай-тек в дизайнах недели на DOM.RIA
вчера 12:54 70
Сделать в квартире особенный ремонт хочется каждому собственнику. Какой вариант выбрать – вопрос довольно сложный. Представляем подборку интересных интерьеров недели.
наверх