Придбайте своє нове власне житло лише за 7500 грн/м. кв. від забудовника в ЖК «Сімейний»

ЖК "Сімейний" — це унікальний комплекс в Кам’янці-Подільському, в якому якість і комфорт життя втілюються за допомогою сучасних технологій і привабливої естетики будинку.

Поделись новостью с другом:
Поделись новостью с другом:

ЖК "Сімейний" — це унікальний комплекс в Кам’янці-Подільському, в якому якість і комфорт життя втілюються за допомогою сучасних технологій і привабливої естетики будинку. Паркова зона, дитсадки, школи, магазини, заклади громадського харчування, супермаркети, зупинки громадського транспорту створюють усі умови для Дому, де панує щастя.

В нашому комплексі є місце для спокійного сімейного життя і для успішного ведення бізнесу.

На сьогоднішній день ми зводимо вже п’ятий поверх.

Деталі запитуйте у менеджерів центру продажу ЖК «Сімейний» по вул. Васильєва, 5, та за контактними телефонами +3068 909 23 23 та +38095 909 23 23.

Поделись новостью с другом:

Так же в рубрике Новости застройщиков:

На DOM.RIA ищут:

Интересные новости

вчера 02:03 53
Как снимали ролик, наглядно демонстрирующий опасности, что подстерегают человека, планирующего купить квартиру на вторичном рынке.
В Киеве мусоросборники будут сдавать в аренду
25.05.2018 312
Помещения мусоросборников в жилых домах будут сдавать в аренду. Помещения предложат также предпринимателям под торговлю.
Романтизм, прованс и хай-тек в дизайнах недели на DOM.RIA
25.05.2018 109
Сделать в квартире особенный ремонт хочется каждому собственнику. Какой вариант выбрать – вопрос довольно сложный. Представляем подборку интересных интерьеров недели.
наверх