Вигідна пропозиція від забудовника з перевіреною репутацією!

ЖК "Сімейний" надає нове якісне родинне житло по ціні 7500 грн/м2.

Поделись новостью с другом:
Поделись новостью с другом:

ЖК "Сімейний" надає нове якісне родинне житло по ціні 7500 грн/м2. Кожна сім’я з нашого будинку має всі зручності для комфортного життя: дитячий та спортивний майданчики, центр сімейної медицини, заклади громадського харчування, льодова арена, школи, дитсадки та супермаркети. 

Крім того, будинок утеплений екологічно безпечною мінеральною ватою, укомплектований зручним, надійним ліфтом американської фірми "Otis". ЖК "Сімейний" дбає про своїх клієнтів, тому в нашому будинку буде індивідуальне опалення, що точно забезпечить Вашу сім’ю в холодну зиму і заощадить не одну сотню грн. за місяць.

Поспішайте вибрати найкращу квартиру!

Деталі запитуйте у менеджерів центру продажу ЖК «Сімейний» по вул. Васильєва, 5, та за контактними телефонами: (068) 909-23-23; (095) 909-23-23.

Поделись новостью с другом:

Так же в рубрике Новости застройщиков:

На DOM.RIA ищут:

Интересные новости

В Киеве мусоросборники будут сдавать в аренду
сегодня 13:50 221
Помещения мусоросборников в жилых домах будут сдавать в аренду. Помещения предложат также предпринимателям под торговлю.
Романтизм, прованс и хай-тек в дизайнах недели на DOM.RIA
сегодня 12:54 29
Сделать в квартире особенный ремонт хочется каждому собственнику. Какой вариант выбрать – вопрос довольно сложный. Представляем подборку интересных интерьеров недели.
сегодня 12:38 17
«Киевгорстрой» начал реализацию паркомест со скидкой 10% в одном из самых интересных жилых комплексов, который строится в Шевченковском районе Киева.
наверх