Хмельничанам представили місто майбутнього – «Europe Park Ukraine»

Унікальний і амбітний проект вже почали реалізовувати. В майбутньому містяни зможуть не лише мріяти, а й побачити Європу в центрі Хмельницького.

Поделись новостью с другом:
Поделись новостью с другом:
Europe Park Ukraine

Хмельницький має стати туристичним центром України. Це одне із завдань, яке ставлять перед собою ініціатори грандіозного проекту, аналогів якому в Україні немає. Вони мають на меті створити в місті сучасний парк відпочинку, масштабний спортивно-оздоровчий комплекс, комфортне житло. В будівництві планують використовувати лише сучасні та енергоефективні технології. І все це має принести користь для Хмельницького. Станом на сьогодні територія вздовж Південного Бугу більше нагадує джунглі в серці міста. А в майбутньому 30 000 квадратних метрів теперішнього чагарника принесе місту додаткові робочі місця, десятки мільйонів до бюджету. «Europe Park Ukraine» стане родзинкою Хмельницького і буде сприяти його подальшому розвитку. В цьому переконують ініціатори проекту.


Видео: EUROPE PARK UKRAINE Місто майбутнього наших дітей


Сам проект «Europe Park Ukraine – місто майбутнього наших дітей» представили хмельничанам у вівторок, 5 липня. На презентацію запросили представників влади, громадських організації, активістів. Все це зробилося задля діалогу про задуманий проект. Більшість присутніх виступила за його реалізацію. Хоча саме обговорення викликало гостру дискусію. Багатьох хвилювала законність та безпечність такого масштабного будівництва на берегах річки. Ініціатори гарантували, що вся їхня діяльність буде проводитися в рамках закону й екології міста не зашкодить. Також вони запропонували створити спільну із громадськістю групу, яка контролюватиме весь процес. Окрім того, активних мешканців допомагати в реалізації проекту. Більше того. Один з інвесторів заявив, що віддасть 20 квартир учасникам АТО та сім’ям військових, які загинули на Сході. 5 з них інвестори обіцяли надати вже в цьому році. Але на інших об’єктах.

Europe Park Ukraine – шанс для Хмельницького стати не лише базарним містом, а й місцем, куди поїдуть туристи з усієї України.

Поделись новостью с другом:

Так же в рубрике Жилая недвижимость:

На DOM.RIA ищут:

Интересные новости

В этом году выдали в 4,5 раза меньше субсидий
сегодня 09:42 3
Сумма субсидий, предназначенных домохозяйствам, в январе-апреле 2018 р. составила 531,4 млн грн. Это почти в 4,5 раза меньше, чем сумма субсидий в соответствующем периоде прошлого года.
ЕСПЧ призвал отменить мораторий на продажу земель
вчера 16:30 162
Европейский суд по правам человека признал незаконным запрет на покупку и продажу земель сельскохозяйственного назначения в Украине.
Квартира с ремонтом от застройщика – выгодно ли?
вчера 16:28 5045
Квартиры в новостройках продаются с ремонтом и без чистовой отделки. Что нужно знать, выбирая жилье с готовым ремонтом, – читайте далее.
наверх