Будівельна компанія "Зелений двір" відмітила свій День народження.

ВЖЕ СКОРО! ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ нашої компанії, і ми не залишимо без уваги наших улюблених клієнтів. БОЖЕВІЛЬНІ ЗНИЖКИ, ВИГІДНІ ПРОПОЗИЦІЇ.

Поделись новостью с другом:
Поделись новостью с другом:

ВЖЕ СКОРО! ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ нашої компанії, і ми не залишимо без уваги наших улюблених клієнтів. БОЖЕВІЛЬНІ ЗНИЖКИ, ВИГІДНІ ПРОПОЗИЦІЇ та БАГАТО ПОДАРУНКІВ!!! З 1 по 4 липня, подзвони і дізнайся подробиці, ЧЕКАЄМО НА ВАС!!!

Як тільки людина починає готуватись купити квартиру у Львові ціни на подібне житло, як правило, дуже засмучують її. Зелений двір пропонує вам не сумувати, а купити квартиру у Львові в новобудові, та ще й за найоптимальнішою ціною! Найоригінальніші, цікаві, гарні та комфортні об’єкти Зеленого двору не залишать вас байдужими! Серед всіх пропозицій ви напевно віднайдете сааме її — свою омріяну квартиру.

Не вагайтеся, бо ми гарантуємо вам продаж квартири у Львові по фіксованій у гривні ціні, без будь-яких доплат та комісій. Ваш будинок, якщо його ще не добудовано, буде здано саме в призначений термін, бо Зелений двір співпрацює лише з надійними забудовником. Якщо ж вам видається, щоце з занадто дорого — купити квартиру у Львові новобудова у місті Трускавці також може вас зацікавити!

ЖК Зеленийдвір у Трускавцях — це ще один зразок європейського стандарту на теренах України. Цей житловий комплекс має власну систему опалення, криті пакркомісця, а також розвинену внутрішню інфраструктуру. Серед інших переваг квартир у Трускавцях можна назвати великі панорамні вікна, що дозволять вам милуватися навколишньою красою у повній мірі, а також вільне планування, яке дає можливість побудувати оселю своєї мрії, а не прилаштовуватися до вже наданих умов.

Довідки за телефонами (097) 505-50-05, (063) 880-80-30.

Поделись новостью с другом:

Так же в рубрике Новости застройщиков:

На DOM.RIA ищут:

Интересные новости

В Киеве мусоросборники будут сдавать в аренду
сегодня 13:50 1
Помещения мусоросборников в жилых домах будут сдавать в аренду. Помещения предложат также предпринимателям под торговлю.
Романтизм, прованс и хай-тек в дизайнах недели на DOM.RIA
сегодня 12:54 5
Сделать в квартире особенный ремонт хочется каждому собственнику. Какой вариант выбрать – вопрос довольно сложный. Представляем подборку интересных интерьеров недели.
сегодня 12:38 8
«Киевгорстрой» начал реализацию паркомест со скидкой 10% в одном из самых интересных жилых комплексов, который строится в Шевченковском районе Киева.
наверх