ЖК "Сімейний" - житло, в якому продумано все до дрібниць!

Житловий комплекс «Сімейний» - це привабливий новий комплекс по створенню комфортного та доступного житла, розташований у тихому мікрорайоні "Ракове".

Поделись новостью с другом:
Поделись новостью с другом:

Житловий комплекс «Сімейний» - це привабливаий новий комплекс по створенню комфортного та доступного житла, розташований у тихому  мікрорайоні "Ракове". Для Вас ми продумали все до дрібниць! Індивідуальний підхід до кожного клієнта. 

Головними принципами будівництва ЖК «Сімейний» є: максимальний комфорт, абсолютна безпека та бездогана якість, гармонійне поєднання зручності міської квартири і переваги проживання в затишному озелененому мікрорайоні міста. 

Щораз наш будиночок стає все красивішим! Проводяться щоденні будівельні роботи, а саме: тривають роботи по стяжці підлоги в місцях загального користування, продовжуються роботи по утепленню торцевих стін будинку.

Поделись новостью с другом:

Так же в рубрике Новости застройщиков:

На DOM.RIA ищут:

Интересные новости

Начались выплаты участникам программы «теплые кредиты»
сегодня 16:12 298
Госэнергоэффективность начала возмещения по «теплым кредитам» населению и ОСМД. Уже выплачено 4,4 млн грн участникам программы в апреле.
сегодня 15:39 69
В Оболонском районе Киева открылся новый жилой комплекс «Вышиванка», построенный корпорацией «Укрбуд».
Перепланировка трехкомнатной квартиры: 5 вариантов
сегодня 14:35 42
Способы перепланировки трехкомнатной квартиры. Как сделать просторное жилье удобнее и функциональнее в зависимости от потребностей жильцов?
наверх