Літні ціни на квартири в новобудовах ЕКО-ДІМ.

Сучасні квартири у Львові протягом літа можна вигідно придбати, скориставшись пропозиціями одного з найнадійніших забудовників Львова – компанії ЕКО-ДІМ.

Поделись новостью с другом:
Поделись новостью с другом:

Сучасні квартири у Львові протягом літа можна вигідно придбати, скориставшись пропозиціями одного з найнадійніших забудовників Львова – компанії ЕКО-ДІМ.

«Наша пропозиція – для вимогливих та практичних людей, які не хочуть втрачати на якості та при цьому зекономити кошти на власні потреби. Звикла якість новобудов ЕКО-ДІМ - нові, практичні квартири в енергоефективних будинках доповнюється доступною ціною,» - говорять в компанії ЕКО-ДІМ.За словами директора АН «ЕКО-ДІМ» Романа Бука, клієнти матимуть змогу зекономити на купівлі і використати зекономлені кошти на власний розсуд. «У вартість квартир в наших новобудовах ми не включаємо вартість подарунків чи бонусів, адже наша основна спеціалізація – сучасне житло і вважаємо, що клієнт сам обере, на що витратити зайві кошти – відпочинок, навчання, подорожі чи товари.»

Нагадаэмо, вже цього літа заплановано здачу трьох новобудов ЕКО-ДІМ в експлуатацію – 1-а черга будівництва на вул.Стуса, та ЖК на проспекті Червоної Калини та ЖК ЕКО-ДІМ Мазепи-Інструментальна.

Обрати нові квартири можна в нових об’єктах компанії - триває будівництво нових об’єктів – ЕКО-ДІМ на вулиці Орній (район пр.Чорновола-Під Голоском), вул. Величковського та новий будинок на пр.Червоної Калини,37.

Детальніше про новобудови ЕКО-ДІМ - Eko-dim.com

Поделись новостью с другом:

Так же в рубрике Новости застройщиков:

На DOM.RIA ищут:

Интересные новости

сегодня 02:03 11
Как снимали ролик, наглядно демонстрирующий опасности, что подстерегают человека, планирующего купить квартиру на вторичном рынке.
В Киеве мусоросборники будут сдавать в аренду
вчера 13:50 255
Помещения мусоросборников в жилых домах будут сдавать в аренду. Помещения предложат также предпринимателям под торговлю.
Романтизм, прованс и хай-тек в дизайнах недели на DOM.RIA
вчера 12:54 60
Сделать в квартире особенный ремонт хочется каждому собственнику. Какой вариант выбрать – вопрос довольно сложный. Представляем подборку интересных интерьеров недели.
наверх