Нова якість життя за новою ціною!

Час, який ми проводимо вдома, займає не малу кількість годин на добу і має бути найціннішими та якісним. Дім – це там, де затишно, тепло та комфортно. Вдома чекають та люблять...

Поделись новостью с другом:
Поделись новостью с другом:

Час, який ми проводимо вдома, займає не малу кількість годин на добу і має бути найціннішими та якісним. Дім – це там, де затишно, тепло та комфортно. Вдома чекають та люблять...

Якщо ці слова не залишають Вас байдужим, є дуже цікава пропозиція, як покращити якість життя та житлові умови та як втілити у реальність всі яскраві емоції, які повинно викликати Ваше місце проживання.

На сучасному ринку нерухомості стаються приємні зміни, впроваджуються нові тенденції та змінюється відношення громадян до питань придбання первинного житла. Виявляється, що це вже не так недосяжно, як раніше.

Успішний та амбіційний забудовник Житлового комплексу «Андорра», що по вул.Карла Маркса, 38, будує саме такий будинок, який задовольнить потреби найвибагливішого клієнта, та забезпечить саме яскравим, безтурботним та комфортним життям, і все це за дуже помірною ціною – від 9990 грн за квадратний метр житла.

Власна інфраструктура

Тільки уявіть – велика ділянка на 4,2 гектари у зручному та розвиненому районі міста, де створюється Ваша власна маленька держава!

Квартири

У Житловому комплексі «Андорра» пропонуються найзручніші варіанти квартир та їх планувань. Це одно і двокімнатні квартири з можливістю індивідуального планування під клієнта та об’єднанні у більші площі, майже без обмежень! У компанії працюють професійні дизайнери та проектанти, які створять квартиру вашої мрії ще на етапі будівництва!

Забудовник оздоблює квартиру найбільш зручним чином, щоб надати змогу майбутньому власнику зробити ремонт за своїм бажанням, при цьому зекономити кошти та уникнути брудних та складних робіт:

Будівництво

Технологія будівництва перевірена роками та досвідом сплаченої команди будівельної організації «БМУ-6». Саме ця компанія будує Житлові комплекси «Андорра» і його старшого брата «Сімейний», який наразі вже добудовується и має три введені в експлуатацію секції.

Будинки створюються не тільки гарними, функціональними та зручними, а й надійними, міцними та з дотриманням всіх будівельних норм та вимог. Використовуються сертифіковані високоякісні матеріали, які, попри все, ще мають енергозберігаючі властивості:

Прибудинкова територія та під’їзди також оздоблюються «під ключ» і на момент введення в експлуатацію вже повністю готові та функціонують.

Сучасні технології, оздоблення технікою та набутий роками досвід дозволяє будувати швидко, якісно, та пропонувати вартість нового житла за приємними цінами. Саме за такими принципами будується житловий комплекс «Андорра».

Це нове якісне житло за новою ціною – від 9990 грн за метр квадратний!

Тепер придбання нової квартири стає більш реальним та доступним для багатьох мешканців нашого міста.

Якщо у Вас з’явилися ще питання, стосовно умов придбання житла, строків будівництва чи інше, безпосередньо біля будівельного майданчика для кожного з 9:00 до 20:30 відкритий гостинний «Відділ продажу», де професіонали своєї справи проконсультують Вас та нададуть відповіді на будь-які питання!

Ваша власна маленька держава у Житловому Комплексі «Андорра» зростає на очах і запрошує для знайомства вже сьогодні!

Поделись новостью с другом:

Так же в рубрике Новости застройщиков:

На DOM.RIA ищут:

Интересные новости

сегодня 10:20 2
Киевводоканал провел пресс-мероприятие, на котором подробно разъяснил процедуру снятия показателей домового счетчика и механизм начисления за холодное водоснабжение и водоотведение.
Винничанам компенсируют стоимость установленных солнечных панелей
сегодня 09:16 117
Винничане получат 15% возмещения по кредиту на солнечные электростанции. Это рассчитано на частные СЭС мощностью до 30 кВт, но не более 25 тыс. грн по одному договору.
вчера 17:08 40
Ищите возможность зарабатывать больше? Или хотите получать дополнительный доход? Мы знаем, как сделать так, чтобы Ваш доход гарантированно составлял 16% годовых в долларах
наверх