Хочеш якісне житло у новобудові? ЖК "Сімейний"! Поспішай!! Залишилось декілька квартир за найпривабливішою ціною!

Комплекс Сімейний задуманий нами для того, щоб у багатьох сімей з'явилася довгоочікувана можливість купити затишну і якісно побудовану квартиру в пішохідній близькості від шкіл, садків і торгових центрів.

Поделись новостью с другом:
Поделись новостью с другом:

Комплекс Сімейний задуманий нами для того, щоб у багатьох сімей з'явилася довгоочікувана можливість купити затишну і якісно побудовану квартиру в пішохідній близькості від шкіл, садків і торгових центрів. Комплекс будується відповідно за останніми інженерно-технічними розробками, з використанням екологічно чистих, натуральних матеріалів.

Концепція ЖК «Сімейний» полягає у формуванні ексклюзивного простору для життя і відпочинку, що поєднує в собі ідеальне місце розташування, простору впорядковану прибудинкову територію, розвинену інфраструктуру. Житловий комплекс являє майбутнім власникам ідеальне поєднання унікальності та комфорту.

 

Контакти

Адреса: м. Вінниця, вул. Карла Маркса, 38

Тел.: (067) 850-69-09

Сайт: simejnyj.com.ua

Поделись новостью с другом:

Так же в рубрике Новости застройщиков:

На DOM.RIA ищут:

Интересные новости

сегодня 02:03 11
Как снимали ролик, наглядно демонстрирующий опасности, что подстерегают человека, планирующего купить квартиру на вторичном рынке.
В Киеве мусоросборники будут сдавать в аренду
вчера 13:50 255
Помещения мусоросборников в жилых домах будут сдавать в аренду. Помещения предложат также предпринимателям под торговлю.
Романтизм, прованс и хай-тек в дизайнах недели на DOM.RIA
вчера 12:54 60
Сделать в квартире особенный ремонт хочется каждому собственнику. Какой вариант выбрать – вопрос довольно сложный. Представляем подборку интересных интерьеров недели.
наверх