ЖК Сімейний втілює в життя ваші мрії про власне житло!

Житловий комплекс «Сімейний» - це новий проект по створенню комфортного та доступного житла. Завдяки різноманіттю планування, Ви зможете втілити в життя свою мрію про власне житло.

Поделись новостью с другом:
Поделись новостью с другом:

Житловий комплекс «Сімейний» - це новий проект по створенню комфортного та доступного житла. Завдяки різноманіттю планування, Ви зможете втілити в життя свою мрію про власне житло. Велика територія комплексу (1,76 га) і благоустрій будинку, створять Вам атмосферу затишку  і спокою. ЖК «Сімейний» об’єднує тихе  місце розташування, розвинуту інфраструктуру, підвищений комфорт  для проживання і доступну ціну.

Головним принципом будівництва ЖК «Сімейний», є максимальний комфорт, абсолютна безпека та бездоганна якість, фінансова та інвестиційна вигода.

На будмайданчику ми ростемо з кожним днем, все вищі і вищі: вже почалась цегельна кладка четвертого житлового поверху. Будуємо перестінки на першому житловому поверсі. Вже з'явились перші коридори загального користування. Завітайте до нас на запашну каву, будемо раді Вас бачити.

 

Контакти

Адреса:  м. Хмельницький, вул. Довженка 4

Тел.: (050) 100-75-74, (098) 100-75-74

Сайт: simejnyj.km.ua

Поделись новостью с другом:

Так же в рубрике Новости застройщиков:

На DOM.RIA ищут:

Интересные новости

вчера 17:17 14
Розыгрыш сертификата на 50 000 грн
вчера 16:59 13
Жилой комплекс «Приморские сады» будет самым спортивным в городе
наверх