Проект Smart Plaza отримав позитивний комплексний висновок «УКРБУДЕКСПЕРТИЗИ»

Проект житлових будинків та торгово-розважального комплексу Smart Plaza отримав високу оцінку фахівців, що мають багаторічний стаж роботи в галузі.

Поделись новостью с другом:
Поделись новостью с другом:

Проект житлових будинків та торгово-розважального комплексу Smart Plaza отримав високу оцінку фахівців, що мають багаторічний стаж роботи в галузі.

Поточного місяця ТОВ «УКРАЇНСЬКА БУДІВЕЛЬНА ЕКСПЕРТИЗА» надала Експертний звіт щодо розгляду проектної документації об’єкту Smart Plazа, який підтвердив високу якість будівництва за адресою проспект Перемоги, 26

За результатами розгляду проектної документації встановлено, що вона розроблена відповідно до вихідних даних на проектування з дотриманням вимог до міцності, надійності та довговічності об’єкта будівництва, його експлуатаційної безпеки ті інженерного забезпечення.

Сучасний житловий комплекс будується поруч зі ст.метро Політехнічний інститут і включає два житлових будинки висотою 24 поверхи. До уваги майбутніх власників комфортного житла представлені 1-кімнатні, 2-кімнатні та багаторівневі варіанти квартир з панорамним склінням.

Здача об'єкта в експлуатацію запланована на 4 квартал 2016 року.

Центр продажу: 044 227 40 80

Поделись новостью с другом:

Так же в рубрике Новости застройщиков:

На DOM.RIA ищут:

Интересные новости

Объем строительных работ в 2018 уже достиг 26 млрд грн
сегодня 11:00 2
В январе-апреле 2018 года предприятия Украины выполнили строительных работ на 26 млрд грн. Лидерами среди регионов стали г. Киев с 6,6 млрд грн, Днепропетровская и Харьковская области – по 2,9 млрд грн.
Киев может остаться без света и воды
сегодня 09:42 7
Долг «Киевтеплоэнерго» перед «Нафтогазом» составляет 5 млрд грн, а «Киевводоканал» увеличил свою задолженность перед «ДТЭК Киевские электросети» до 228 млн грн.
Начались выплаты участникам программы «теплые кредиты»
вчера 16:12 325
Госэнергоэффективность начала возмещения по «теплым кредитам» населению и ОСМД. Уже выплачено 4,4 млн грн участникам программы в апреле.
наверх