В Вінниці вперше відбудеться зустріч з представниками Спілки фахівців з нерухомого майна України

Шановні колеги, доводжу до вашого відома, що 11 березня в м. Вінниця вперше відбудеться зустріч з представниками Спілки фахівців з нерухомого майна України.

Поделись новостью с другом:
Поделись новостью с другом:

Шановні колеги, доводжу до вашого відома, що 11 березня в м. Вінниця вперше відбудеться зустріч з представниками Спілки фахівців з нерухомого майна України. Основні цілі Спілки фахівців з нерухомого майна України: — всебічне сприяння розвитку ринку нерухомості; — підвищення професійного рівня учасників ринку нерухомості України. Час зустрічі 11.00-13.00. Місце зустрічі "ІнтерШик" 1 поверх(конференц-зал) Тематика зустрічі: 1."Спілка фахівців з нерухомого майна України" - діяльність та переваги членства. 2. "Плюси та мінуси Закону "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень", що вступив в силу з 1 січня 2016 року.

На зустрічі присутні: Рубанов Олександр - Президент Спілки фахівців з нерухомого майна України, Несін Віктор - Президент Ріелторської палати України, Елект - президент СФНУ, Капітоненко Олександр-голова комітету з регіонального розвитку СФНУ. Участь у заході коштує 40 грн. Оплата на карту ПриватБанка. 4149 6258 0037 2136 Швець Д. Телефон для довiдок (068) 754-23-23, (093) 820-52-59.

Довідка: ПЕРЕВАГИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЧЛЕНСТВА В СПІЛЦІ ФАХІВЦІВ З НЕРУХОМОГО МАЙНА УКРАЇНИ

Спілка (СФНУ) – це ідеологічний та професійний фундамент ринку нерухомого майна України.

1. Комісія з питань захисту прав ріелторів та підтримки їх професійної діяльності при перевірках з боку контролюючих органів.

2. Арбітражний комітет (захист прав клієнтів, розв’язання конфліктних ситуацій).

3. Навчання: - дистанційне навчання в навчальному центрі, акредитованому Фондом Державного Майна України, з видачею сертифікату; - очне підвищення кваліфікації в Торгівельно-економічному університеті з видачею свідоцтва державного зразка; - підтримка в отриманні магістерської освіти на базі профільної; - спеціалізовані ріелторські курси, семінари, тренінги, круглі столи.

4. Кваліфікаційна безкоштовна сертифікація з житлової та комерційної нерухомості.

5. Національний реєстр фахівців на сайтах Спілки та на сайті профільного міністерства.

6. Інформаційна діяльність: - періодичний огляд ринку нерухомості; - обмін інформацією, проблемними об’єктами та ін.; - співробітництво з ІА «Укрінформ» (організація семінарів, круглих столів тощо).

7. Клубне спілкування –«СОЮЗНИК»: - виработка єдиних стандартів професійної діяльності; - обмін досвідом; - кадрова політика; - рекламна політика; - інформаційна політика.

8. Посвідчення, свідоцтво, та нагрудний значок члена Спілки за номером свідоцтва.

 

Поделись новостью с другом:
На DOM.RIA ищут:

Интересные новости

вчера 17:08 30
Ищите возможность зарабатывать больше? Или хотите получать дополнительный доход? Мы знаем, как сделать так, чтобы Ваш доход гарантированно составлял 16% годовых в долларах
В Украине будут строить школы по новым нормам
вчера 16:45 356
Согласно новым ДБН школы станут просторнее, появятся открытые учебные пространства для проведения различных форм занятий. Площадь класса на 1 учащегося увеличат до 3 кв. м.
Эксперты советуют: как продвигать личный бренд в соцсетях
вчера 16:45 16
Эксперты в интернет-маркетинге, среди которых Виктор Локотков рассказали, как построить личный бренд в социальной сети.
наверх