В Вінниці вперше відбудеться зустріч з представниками Спілки фахівців з нерухомого майна України

Шановні колеги, доводжу до вашого відома, що 11 березня в м. Вінниця вперше відбудеться зустріч з представниками Спілки фахівців з нерухомого майна України.

Поделись новостью с другом:
Поделись новостью с другом:

Шановні колеги, доводжу до вашого відома, що 11 березня в м. Вінниця вперше відбудеться зустріч з представниками Спілки фахівців з нерухомого майна України.

Шановні колеги, доводжу до вашого відома, що 11 березня в м. Вінниця вперше відбудеться зустріч з представниками Спілки фахівців з нерухомого майна України. Основні цілі Спілки фахівців з нерухомого майна України: — всебічне сприяння розвитку ринку нерухомості; — підвищення професійного рівня учасників ринку нерухомості України. Час зустрічі 11.00-13.00. Місце зустрічі "ІнтерШик" 1 поверх(конференц-зал) Тематика зустрічі: 1."Спілка фахівців з нерухомого майна України" - діяльність та переваги членства. 2. "Плюси та мінуси Закону "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень", що вступив в силу з 1 січня 2016 року.

На зустрічі присутні: Рубанов Олександр - Президент Спілки фахівців з нерухомого майна України, Несін Віктор - Президент Ріелторської палати України, Елект - президент СФНУ, Капітоненко Олександр-голова комітету з регіонального розвитку СФНУ. Участь у заході коштує 40 грн. Оплата на карту ПриватБанка. 4149 6258 0037 2136 Швець Д. Телефон для довiдок (068) 754-23-23, (093) 820-52-59.

Довідка: ПЕРЕВАГИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЧЛЕНСТВА В СПІЛЦІ ФАХІВЦІВ З НЕРУХОМОГО МАЙНА УКРАЇНИ

Спілка (СФНУ) – це ідеологічний та професійний фундамент ринку нерухомого майна України.

1. Комісія з питань захисту прав ріелторів та підтримки їх професійної діяльності при перевірках з боку контролюючих органів.

2. Арбітражний комітет (захист прав клієнтів, розв’язання конфліктних ситуацій).

3. Навчання: - дистанційне навчання в навчальному центрі, акредитованому Фондом Державного Майна України, з видачею сертифікату; - очне підвищення кваліфікації в Торгівельно-економічному університеті з видачею свідоцтва державного зразка; - підтримка в отриманні магістерської освіти на базі профільної; - спеціалізовані ріелторські курси, семінари, тренінги, круглі столи.

4. Кваліфікаційна безкоштовна сертифікація з житлової та комерційної нерухомості.

5. Національний реєстр фахівців на сайтах Спілки та на сайті профільного міністерства.

6. Інформаційна діяльність: - періодичний огляд ринку нерухомості; - обмін інформацією, проблемними об’єктами та ін.; - співробітництво з ІА «Укрінформ» (організація семінарів, круглих столів тощо).

7. Клубне спілкування –«СОЮЗНИК»: - виработка єдиних стандартів професійної діяльності; - обмін досвідом; - кадрова політика; - рекламна політика; - інформаційна політика.

8. Посвідчення, свідоцтво, та нагрудний значок члена Спілки за номером свідоцтва.

 

Поделись новостью с другом:

Интересные новости

В Николаеве жители получили двойные платежки за ЖКУ

В Николаеве жители получили двойные платежки за ЖКУ

101
Николаевцам, получившим «двойные» платежки за коммунальные услуги, необходимо платить победителю конкурса ООО «Город для людей. Николаев». Потом будет произведен перерасчет.

Ход строительства жилого комплекса «Standard One»

10
Сейчас строительство жилого комплекса «Standard One» продолжается. Возводятся стены, ведутся работы по монтажу сантехнического оборудования.
Нацкомиссия снизила «зеленый тариф» для частных станций

Нацкомиссия снизила «зеленый тариф» для частных электростанций

113
Официально вступило в силу постановление Нацкомиссии №556 от 26.06.2018 года о снижении на 6,3% «зеленых тарифов» для частных домохозяйств.
наверх
Мы используем cookie, чтобы вам было удобнее пользоваться сайтом Детальнее →