Форум нерухомості відбувся у Львові

  • Дата публикации: 14.12.2015
  • Автор: DOM.RIA.com
  • Просмотров: 2615
  • События

5 грудня у Львові відбувся Форум нерухомості.

Поделись новостью с другом:
Поделись новостью с другом:

5 грудня у Львові відбувся Форум нерухомості, організований Юридичною компанією «Лігалейд» за підтримки будівельної корпорації «Ріел» (генеральний партнер заходу), партнерів заходу – «DOM.RIA», «ROMDER», «GM Lawyers», «Startup Depot», Асоціації правників України, Клубу Ділових Людей, а також медіа-партнерів – «Твоє місто». У конференц-зал готелю «Нобіліс» завітали близько 60 учасників – юристів, маклерів, які провели день насичено та продуктивно. Також захід відвідали іноземні гості – представники польського ринку нерухомості. Відкрила Форум Тетяна Кордіяка, старший юрист ЮК «Лігалейд», яка розповіла про юридичні ризики купівлі квартир у новобудовах. Ігор Гуменчук, заступник Президента БК «Ріел» з питань розвитку, вів мову про особливості будівництва житлових комплексів та реалізації об’єктів нерухомості. Від Назара Полянського, керівника компанії нерухомості «Ромдер», слухачі почули про те, як здійснюється інвестування в нерухомість. Цікавими для аудиторії були доповіді представників порталу нерухомості DOM.RIA – Мар’яни Зінчук та Анатолія Топала про те, як шукати об’єкт, як реагують клієнти на об’єкти нерухомості в інтернеті та як краще описувати об’єкт у оголошенні. Після обіду тематика змістилася у бік вторинного ринку нерухомості.

Тарас Бачинський, керуючий партнер ЮК «Лігалейд», звернув увагу на юридичні нюанси купівлі нерухомості на вторинному ринку, особливо акцентуючи на можливих «підводних каменях», а Вадим Мелько, керуючий партнер Юк «ДжіЕм Лойєрс» розповів про особливості придбання нерухомості нерезидентами. Оксана Яковець, заступник директора Департаменту соціальної політики ЛОДА, говорила про гостру соціальну проблему – пошуку і отримання житла переселенцями із зони АТО. Адвокат Валерія Коломієць, партнер практики кримінального права ЮК «Лігалейд», присвятила свій виступ тому, як учасникам ринку нерухомості уникати можливих шахрайств та самим не перетворитися на злочинців. І на завершення – Валерій Хижняк, представник департаменту містобудування ЛМР, графічно зобразив плани забудування міста Львова і описав, які проблеми можуть виникнути при їх реалізації. Підтримувати сили учасникам допомагали смачні страви кухні готелю «Нобіліс». А двоє гостей пішли з Форуму не лише з отриманою інформацією та новими знайомствами, але й з виграними подарунковими сертифікатами на послуги порталу нерухомості DOM.RIA. Після завершення насиченого дня учасники мали змогу ближче познайомитись та обмінятися враженнями під час whiskey-time. Організатори висловлюють щиру вдячність партнерам та гостям. Без Вас Форум б не відбувся!
 

Поделись новостью с другом:

Так же в рубрике События:

На DOM.RIA ищут:

Интересные новости

26.05.2018 109
Как снимали ролик, наглядно демонстрирующий опасности, что подстерегают человека, планирующего купить квартиру на вторичном рынке.
В Киеве мусоросборники будут сдавать в аренду
25.05.2018 379
Помещения мусоросборников в жилых домах будут сдавать в аренду. Помещения предложат также предпринимателям под торговлю.
Романтизм, прованс и хай-тек в дизайнах недели на DOM.RIA
25.05.2018 162
Сделать в квартире особенный ремонт хочется каждому собственнику. Какой вариант выбрать – вопрос довольно сложный. Представляем подборку интересных интерьеров недели.
наверх